Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20 Aralık bat ve pco oldugumdan tahminen ocagin soninda adet olmam gerekiyordu ama adetim geçtiği yeni bat yarihi veremiyorum ovulasyon takibi yaoiyorum yumurtlama da olmadı daha o yüzden suphelenemiyorum bile

Arkadaşlar herkes iyi geceler Yumurtlamamın üzerinden bugün 9. Gün adetime 8 gün kalmış sizce erken gebelik testi yapsam ne zaman çıkar

Merhabalar, benim bat 12 Şubat, ovulasyonda 27 Ocak pik gördüm ve 28inde çatlama oldu. 3 gün sonrasında ise yoğun akıntı, aşırı bel ağrısı ve kasıkta batmalar yaşadım. Ama şuna hepsi azaldı. Sadece göğüs hassasiyeti var. Sizce erken gebelik testi yapmalı mıyım? Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi?

Erken gebelik testini şimdi araştırdık 13. Gün en erken diyorlar allahım kalp krizi geçmek bilmiyor yA
Evet hcg bazılarımızda hızlı yukselirken bazılarımızda gec baslıyor döllenme kaynaklı vs kesinlik icin 14. Gun maalesef

Cok erken daha yumurtlamadan sonra 10 gun olmamıs

Kızlar şuan sol kasığımda inanılmaz ağrı var hayrolsun inşallahbir de yumurtlamadaki gibi seffaf uzayan akıntım var acaba bir yumurta saha mı büyüdü de çatlıyor kafamda deli sorular

Kullanmadan canım aşılama olmuştum ben iğne falanda olunca catladigi günden sonra aşılama yapılmıştı bakalım 2 gün daha bekliycem gelmezse birdaha veririm olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…