Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr regl ağrısı gibi ağrıı oldu bugün gün içinde şimdi yine aynı ama kısa sürüyo bakıyorum oldum mu diye bişey yok… geç yumurtladım bugün 16 gün gecikti ve yumurtlamayla bugün 14. Günüm yani regl olmam lazım normalde ağrı olduğu zaman hemen olurdum tık yok halaa inşallah pozitiftiirr olur sonucu ya

Varmıdır ki böyle adet günü negatif olup snra hamile olduğunu öğrenen.olmak bı dert olmamakta bı dert hamile değilsem adet gelsede önümüz ay için çalışmalara başlasak yani bizde günümüzü bilsek😀
Var canım olmazmi ohoo neler okudum ben kanda bile.negatif çıkanlar mi dersin .. ultrasonda keseyi görüp kanda negatif çıkan.. neler neler

lor-kurabiyesi lor-kurabiyesi canım senin bat 4 şubatsa dueum nedir test vs yapmadın mı?
@Hicoldum canım sen bat nedir?
Bugün sabah wc de peçetede açık pembe leke gördüm regl oldum sandım ama sonradan hiç gelmedi. Ağrı oluyor bazen geçiyor. Anlamadım tertemiz şu an başlamadı yani reglim. Ama ben pcos um zaten düzenli değil reglim bazen 26 da geliyor bazen 35. Bugün 29. Gün bitti pazar 30. Bir iki gün daha regl başlıcak mı diye bakıp erken gebelik testi alcam çünkü kaset yaptım 28. Günde negatifti. Bekliyom

Yavrum bir de atesten anlamak icin adetten itibaren bakmak lazım yumurtlamadaki değeri görüp düşüyor mu yükseliyor mu bakmak gerekir vala herseyden aranır olduk kendimizi yıprattık 😔
Canım ben ilk ateşle şüphelendim hamilelikten normal şartlarda 36.5 çıkan ateşim sürekli 37 37.1 falan çıkınca test yaptım bata 2 gün kala pozitifi gordüm

Canım ben ilk ateşle şüphelendim hamilelikten normal şartlarda 36.5 çıkan ateşim sürekli 37 37.1 falan çıkınca test yaptım bata 2 gün kala pozitifi gordüm
Sizinki yüksekmiş evet ama herkesde aynı değil

Kızlar sizinde etrafınızda ay ceketini atsa hamile kalıyorum kocamla yatmaya korkuyorum diyen sinir bozucu insanlar var mı şu sözü her üç güne bir farklı farklı insanlardan duyuyorum beni çok incitiyor normalde cok güçlü biriyim kariyerimde güzel bir noktadayım sanırım beni vurabilecekleri tek yer bu ve hep burdan vuruyorlar artık tepki bile vermiyorum @Random33 Hayat su Hayat su partalina_ partalina_ Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek @hope2022
Boşver kuzum tepki verme sen yinede dua et içini ferah tutmaya çalış 😐

@hope2022 partalina_ partalina_ Hayat su Hayat su @sedacamasal Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek kızlaaaar koşun koşun aklıma bi fikir geldi 🤣🤣 bende 10 tane gebelik testi var. Sizin için kendimi kobay ilan edebilirim. Diyorum ki yarından itibaren her sabah test yapsam? İğne etkisi bakalım ne gün geçecek diye. Ama depresyona girersem toparlaması sizden ha 🤣
Valla kuzum ben bilerek test almadım dayanabildiğim yere kadar dayanacam sende fazla test varsa yap istersen kuzum ☹️

Kizlar catlamadan bir gun sonra asiri gogus agrisi olan varmi catlama ike alakalimidir acaba uclara dogru agriyor hamilelk hissettigimde bukdr asiri agrimisti ama adetten iki uc gun onceydi smdi adetime 3/4 gun var ama pcos var yeni yumurtldm 😎😎😎

Valla akışında devam etmek daha güzel ya az cok anlıyorum zaten yumurtlama yi akıntı ateş vs.
İnşallah en kısa zamanda nasıp olur ya 😥
Bugün çok yakın arkadaşımı ziyarete gittim Doumuna bir hafta falan kaldı bebeği tekmeliyor falan dokundum, odasına baktım çok duygulandım, gözlerim dolu doluydu. İnşallah bizde yaşayalım bu güzel duyguyu sağlıkla hayırla
Akıntım varsa hiç yapma canım ovu..benimde akıntım oluyo o yüzden hiç gerek duymuyorum. Kendine sıkıntı yapma Allah nasip edecek ins isteyen herkese canimmm. İçini ferah tutt yeterr bence , 😍

X