Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akıntım varsa hiç yapma canım ovu..benimde akıntım oluyo o yüzden hiç gerek duymuyorum. Kendine sıkıntı yapma Allah nasip edecek ins isteyen herkese canimmm. İçini ferah tutt yeterr bence ,
Aynen kuzum artık ne zaman oluyor öğrendim reglim de duzneli, insallahh kuzummm aminn hepimize nasip etsin Allah'ım en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat

Bence bekle benim eltim öyle oldu kuzum hamile kalırken. Kahverengi akıntısı vardı. Test yaptı negatifti Sandı adet oluyor 2 gün gelen giden olmadı. 2 gün sonra test yapınca pozitifi gördü. Yerleşme kanaması dediğimizi herkes yaşamıyor. Ve çocuk yerleştikten sonra hcg hormonu salgılanmaya başlıyor. İnşallah senin bebişin tutunmuştur ve sağlıkla gebeliğin başlamıştır

Daha adetine var o açıdan tabi adet düzeninide sormak lazım
Zaten arkası geliyosa adet oluyodur gelmezse bi daha test yapar gününde yerlesmeyse cıkar her kahve leke kimyasal degıldır onu demek istedim kimyasal kan testiyle yada idrar testiyle saptanır yani pozitif cıkar ama ultrosan da görülme asamasına gelmeden sonlanır beta yükselir sonra düşer yani zaten düşünce de kanama oluyo onu demek istedim

İnşallah canım bende bir umut yerlesmedir diye bekliyorum. Allah'ım isteyen bekleyen herkese nasip etsin. Bu ne zor bir bekleyismis. Herkese sabırlar diliyorum.

İnşallah canım bende bir umut yerlesmedir diye bekliyorum. Allah'ım isteyen bekleyen herkese nasip etsin. Bu ne zor bir bekleyismis. Herkese sabırlar diliyorum.
İnşallah canıım olacak biz buna inanalım sadece ama bu ay ama başka bir ay. Rabbim bizlerede anne olmayı hayırlı bir evlat yetiştirmeyi nasip edecek. Biz yeterli elimizden geleni yapalım gerisini Rabbimize bırakalım

Amin canım inşallah. İçimi rahatlattı söylediklerin hakkımızda hayırlısı artık.

Bizim kızlar dünden beri midem çok rahatsız, ağrı gibi değil gibi, orada bi yumru varmış gibi rahatsız edici bi his. Normalde olmayan bişey bu bende. Sizlerde bi gelişme, bi değişim var mı?

Biliyorum ben kimyasal gebelik geçirdim

Bizim kızlar dünden beri midem çok rahatsız, ağrı gibi değil gibi, orada bi yumru varmış gibi rahatsız edici bi his. Normalde olmayan bişey bu bende. Sizlerde bi gelişme, bi değişim var mı?
Valla beni ara ara yoklayan regl sancısı var bide sivilcem çıktı beyaz akıntı devam ediyor regl olacam ben büyük ihtimalle

Sabahtan kahve lekelenme vardı şimdi gelmiyor. Benim de başlarda karnımda öyle dediğin gibi hisler oluşmuştu. Ama şimdi hiç bı belirti yaşamıyorum. Yaşamam gereken adet belirtileri bile yok.

O zaman kimyasal olabilir demenize daha cok sasırdım
Yani lekelenme ile başlar bende günlerce süren bir lekelenme olmadı,lekelenme diyince o ihtimal var çünki adetine daha var

Yani lekelenme ile başlar bende günlerce süren bir lekelenme olmadı,lekelenme diyince o ihtimal var çünki adetine daha var
Cok degısık oluyo zor sökülüyo zaten ben 3 kez gecırdım adetler genel de 3 gün falan geciyo Ocak ayın da olan benim 2 gün önce oldu mesela tutunma asamasında zaten test de görüyorsun yani kaset olsun erken gebelik olsun kaset test de olsun görünür test yapmış zaten negatif bi ihtimal de yok yerlesmeyse anca cıkar varsa da yani baska bi tarafa gitmesin konu neyse

Kızlar selamm bat günü geldi catti regl belirtisi yok ama hamilelik umudum da Yom dun test yapmıştım negatif bugün yapmadım o yüzden gelen giden olmazsa yarin yenilerim pozitif gören yok mu ya hic bize de moral olsun

Duphaston kullanan var mı kızlar doktorum çatlamadan sonra başlatmıştı günde 3 kez olacak sekilde ama ben 2 kez kullandım gec uyandığım için. Günde 3 kez kullandığımda bugün bitmesi gerekiyor size sorum şu içmeye devam edeyim mi regle kadar yoksa bugun bırakayım mı içmeyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…