Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar hanımlar. Benimde bat 4 Şubat ne gelen var ne giden :) kasıklarım ağrıyor 4 şubatta yaptığım test silik çıkmıştı şuan elimde test de yok :KK43:
Canım bı test al mutlaka veya yarın kan ver. İnşallah vardır bebek. 🙏

İnşallah. Nöbetçi eczane çok uzak kan testimde bugün bile yapsam yarın 4 de çıkacakmış sonuç
Ben yarın sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum. Hatta belki direkt kadın doğuma da gidebilirim. Haberlesiriz canım. İnşallah senin bebiş vardır.

Ben yarın sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum. Hatta belki direkt kadın doğuma da gidebilirim. Haberlesiriz canım. İnşallah senin bebiş vardır.
Ben annemlerşn yanındayım eşim yanımda değil. Nasipse bugün evimize gidicez orda yaparım test. Özelde yaptırınca 2 saate çıkıyor orda burda özel bile pazartesi dedi

Test negatif adetime 4 gün var daha. Adet olursam oturup ağlarım.
Kimyasal olması için testlerin pozitif cıkması gerekiyo ya adet gecikir yada 12 13 gün falan o tutunma asamasında tutunamayınca kahverengi leke gelir hemen sökülmez agrı sancı cabası olur 3 kez geçirmiş biri olarak yazıyorum oyle kolay degıl zor sökülür yani Camur gibi pıhtılı olur gerisi

Kimyasal olması için testlerin pozitif cıkması gerekiyo ya adet gecikir yada 12 13 gün falan o tutunma asamasında tutunamayınca kahverengi leke gelir hemen sökülmez agrı sancı cabası olur 3 kez geçirmiş biri olarak yazıyorum oyle kolay degıl zor sökülür yani Camur gibi pıhtılı olur gerisi
Kan testi yaptırmadım canım adetime 4 gün var daha. Ve hiç ağrım filan yok. Sadece peceteye gelen kahve leke. İnşallah yerlesmedir diye düşünmeye çalışıyorum.

Kizlar lekelenme var demiştim kahverengi. Şimdi de peceteye minik minik pıhtı şeklinde biseyler geldi yine kahverengi. Kimyasal filan mı geciriyorm yoksa
Parça geldiyse kimyasal olma olasılığı yüksek malesef

Kan testi yaptırmadım canım adetime 4 gün var daha. Ve hiç ağrım filan yok. Sadece peceteye gelen kahve leke. İnşallah yerlesmedir diye düşünmeye çalışıyorum.
Hayırlısı olsun kan testi yaptırmasan da gebelik testleri pozitif cıkardı kanamadan önce okuyorum yazılanları da yazmak istedim 🥰

Hayırlısı olsun kan testi yaptırmasan da gebelik testleri pozitif cıkardı kanamadan önce okuyorum yazılanları da yazmak istedim 🥰
Teşekkür ederim canım. Belki o zaman henüz yerlesmedir. Veya yarın öbür gün regl gelir. Hayırlısı artık napim herşey Allah'tan.

X