Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa gerçekten miii ? Hamile miydin ozaman peki? Ben 33. Gün yumurtladım eminim test yapmadım ama her yumurtlama günü tek taraflı kasık ağrım olur birde şeffaf uzayan akıntı.. bu belirtiden 4 gün sonra yaptım testi negatifti ihtimal vermedim zaten gecikecek diye.. yumurtlamadan 12-14 gün sonra mutlaka adet olurum saydım bugün yarın adet olmam lazım eğer yarın da olmazsam var diye düşüncem 🥰 Yurtdışına ailemin yanına ziyarete geldim burda kan vermek sıkıntı cuma dönücem ozamana kadar beklemek istiyorum 🤲 belirtilerim de var göğüs ağrısı adet ağrısı uyku isteği vs ama bunlar adet belirtisi de olduğu için ikilemde kaldım vallaa.. öbür ay tüp bebeğe geçicem adet olursam inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan pozitif olur yaa olursa mucize olcakk benim içinn

Yok canım ben regl olmuştum 😊 sen İnşallah olmazsın bebeğin seninledir İnş 😊 bir çok kişi tüp bebeğe karar verdiğinde hamile kalıyor çok denk geldim burda 😀

İnşallaahh ya 🤲🤲 geceden beri psikolojim bozulduu adet ağrım var sürekli geldimi gelmedimi diye baktım rüyama girmiş sabah uyandığım da regl olduğumu felan gördüm 😂 ama hala tık yok

Günaydın kizlar. Dün konuştuğumuz gibi test yaptım ve negatif gördüm. Fakat kahve lekelenmem var peceteye gelen. İnşallah yerlesmedir diye umut ediyorum. Adet olacağıma dair hiç belirti yok çünkü ağrı vs olurdu hiç biseyim yok.
Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek Papatyamelo Papatyamelo @esil2837 @Hayat su @anurkoc
Günaydın ben daha yapmadım biraz yoğunum test yarına kaldı sanırım :KK43: lekelenme ne renk dikkat ey kmyasal gebelikte olabilir iyi baktınmı çubuğa ince çizgi falan

Günaydın ben daha yapmadım biraz yoğunum test yarına kaldı sanırım :KK43: lekelenme ne renk dikkat ey kmyasal gebelikte olabilir iyi baktınmı çubuğa ince çizgi falan
Baktım canım kuruma çizgisi bile yok açıkçası. Lekelenme açık kahverengi. Kimyasal olup olmadığı nasıl anlaşılır ki.

Baktım canım kuruma çizgisi bile yok açıkçası. Lekelenme açık kahverengi. Kimyasal olup olmadığı nasıl anlaşılır ki.
Lekelenmenin renginden ve sıklığında bekleyelim bakalım inşallah yerleşmedir 😊

Kizlar lekelenme var demiştim kahverengi. Şimdi de peceteye minik minik pıhtı şeklinde biseyler geldi yine kahverengi. Kimyasal filan mı geciriyorm yoksa

Merhabalar hanımlar. Benimde bat 4 Şubat ne gelen var ne giden :) kasıklarım ağrıyor 4 şubatta yaptığım test silik çıkmıştı şuan elimde test de yok :KK43:

X