Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20 Aralık bat ve pco oldugumdan tahminen ocagin soninda adet olmam gerekiyordu ama adetim geçtiği yeni bat yarihi veremiyorum ovulasyon takibi yaoiyorum yumurtlama da olmadı daha o yüzden suphelenemiyorum bile

Arkadaşlar 🥰🥰 herkes iyi geceler 😴 Yumurtlamamın üzerinden bugün 9. Gün adetime 8 gün kalmış sizce erken gebelik testi yapsam ne zaman çıkar 😀

Merhabalar, benim bat 12 Şubat, ovulasyonda 27 Ocak pik gördüm ve 28inde çatlama oldu. 3 gün sonrasında ise yoğun akıntı, aşırı bel ağrısı ve kasıkta batmalar yaşadım. Ama şuna hepsi azaldı. Sadece göğüs hassasiyeti var. Sizce erken gebelik testi yapmalı mıyım? Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi?

Erken gebelik testini şimdi araştırdık 13. Gün en erken diyorlar allahım kalp krizi geçmek bilmiyor yA 😀
Evet hcg bazılarımızda hızlı yukselirken bazılarımızda gec baslıyor döllenme kaynaklı vs kesinlik icin 14. Gun maalesef 😂

Merhabalar, benim bat 12 Şubat, ovulasyonda 27 Ocak pik gördüm ve 28inde çatlama oldu. 3 gün sonrasında ise yoğun akıntı, aşırı bel ağrısı ve kasıkta batmalar yaşadım. Ama şuna hepsi azaldı. Sadece göğüs hassasiyeti var. Sizce erken gebelik testi yapmalı mıyım? Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi?
Cok erken daha yumurtlamadan sonra 10 gun olmamıs

Hayırlı olsun benim de sat 14 ocak bat 10 Şubat geçen ay kimyasal olduğu için tarihlerin oynama ihtimali var erken yumurtlama olmuş sende ki maşallah çizgiler çok belirgin. sağlıkla ilerlesin inşallah pazartesi günü kan verebilirsin sabredebilirsen cumaya kadar bekle. Bhcg takibi insanı çok yoruyor

Canım tekrar test yapsan mı acaba ovulasyon zamanı ağrı kesici falan aldın mı hiç...muhtemel çatlamadan kaç gün geçti yazdıysan kaçırmış olabilirim

Ekspres olani çabuk çıkan halbuki kaç eczacıyı ben uyardım bu konuda 😒

Canım çatlamadan sonra 12. Günde o testlerle çok silik çıkabilir ama o süreçte kimyasalı da saptayabileceginden bat zamanı yapmak an mantiklisi yani bata göre değil de çatlama zamanına göre takip lazım çünkü herkesin döngüsü farklı kiminin bati çatlamadan 17 gün sonra oluyor ki öyle olanlarda 3 4 gün erken çıkabilir kiminin ki 13 14 gün oluyor onlarda da çıkmayabilir... Geç yumurtlama olup bat günü çıkmayan da olabilir

Tamamen sağlıklı bir çiftin bile her ay hamile kalma şansı %25miş yani böyle şeyler biraz da psikolojik hamile kalmaktan korkan kalır kalmak isteyen kalamaz gibi... Kötü niyetle bu şekilde konuşanları Allah affetsin artık. Herkesin sınavı başka. Sen kendini eksik hissettigin yerden inciniyorsun ama öyle hissetme herşey Allah'ın takdiri ibretlik çok hikaye var...senin de bir zamanın var elbet 😊

Çok erken kan vermişsin bu sonuç şimdilik birşey ifade etmez. Beklemek görmek lazım

Yaptığı gerçekten çok ayıp çok görgüsüzce Allah herkesin niyetine göre layiğını versin

Benim de ince ince regl ağrısı gibi ağrıdan başka belirtim yok.
Kullanmadan canım aşılama olmuştum ben iğne falanda olunca catladigi günden sonra aşılama yapılmıştı bakalım 2 gün daha bekliycem gelmezse birdaha veririm olmadi

X