Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana da bugün ovulasyon kanaması olabilir dedi ama daha sonra ultrasonda baktığında sanırım yumurtayı kalitesiz görmüş olacak ki değerlendir falan demedi. Dün olmuştu bu leke olayı bugünü değerlendireyim her ihtimale karşı

33 gunde bir regl oluyorum pcos var
28. Gunde yumurtladim vay be yalandan yanls gnleri degerlendirmisim ovulasyon testinin faydaları :))

Bende disardayim eve gidip yapicam

Doktor söylüyor aslında var mı yok mu diye anestezili mi çekildin. Hoş anestezili çekinsen bile söyler görüşme esnasında

Kızlar spermler eğer rahme ulasabiliyorsa sıvı akıntı seklinde geri gelir diğer türlü yapıskan sümüksü vs geliyorsa rahme ulasmıyordur haberiniz ola

30 gün düşünürsek inşALLAH bat 10 Şubat o zaman sen test ne zamana yapıcaksınn
9 Şubat oğlumun doğumgünü. Onun şansına o gün test yapıcam ben. 4 gün sonra yani
Ay tatlım bu kadar erken çıkar mı ki yaa, erken gebelik testleri yanıltabiliyor ya ben tırsıyorum. İnşallah vardır, inşallah o minnoş bıdık annesiyledir
Ay vallahi baya var gibi kaç gün var bata yarın bende yqpim
Kız duuurr gazla çalışıyosunuz yeminle hayal kırıklığıyla oturmayalım totomuzun üstüne.
Bebeğim daha belki rahme yerleşmedi bile. Abooo biz çalışkan arılar hepimiz olucaz hunili arılar
Aha bi tane daha kız bu bikaç gün içinde ancak rahme yerleşirler çiçeğim öbür ihtimali ben de düşünmek istemiyorum. İyice delirttiniz beni duramıyorum patlatıcam ne kadar test varsa. Depresif arı olmak istemiyorum
Bence de ya hep beraber yapalım ne olacaksa olsun artık hope2022 @Hello Kity @Vevee R Random3
Duruuuun delirmeyin canım arkadaşlarım. Daha bizim iğnelerin etkisi bile geçmedi. Ben aylar önce iğne vurulduğumda 10.gün geçmişti iğne etkisi
R Random3 kız ateş 36.3 o belirtiden eksik kaldım ben
Aha gitmiş almış allamaaa sabah uyanır uyanmaz ölçmek en doğruymuş aslında, daha yataktayken. Ama ben unutuyom

4 gün geçince yapmıştım normal kaset test

Yumurtlama tarihini kesin net olarak biliyor musun peki canım? Geçen yıl benimde yaklaşık 16 günlük gecikmem olmuştu ama ben bat tarihimde sadece denemek için ovulasyon testi yapmıştım yumurtlama olduğunu gördüm yani geç yumurtladığım için reglim de gecikmişti. İnşallah seninde geç yumurtlama olup geç döllenme olmuştur ve hamilesindir ben senin yerinde olsam test yapardım veya kan verirdim en garanti sonuç

Doktor söylüyor aslında var mı yok mu diye anestezili mi çekildin. Hoş anestezili çekinsen bile söyler görüşme esnasında
Anestesisiz cekindim Hacettepede.kendi doktorum baska hastanede. cekenler bir sey demedi isimiz bitsede gitsek modundalar sonuclari bu hafta ici alacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…