Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Offf çok heyecan yaptım ya çıkmaz diye çok korkuyorum pazartesi sabah yapsam daha garanti olur sanki eğer kendimi tutabilirsem pazartesi yaparım ama siz yrın yaprsanız ben de yarın yaparım
Yarın yapamam ben biraz yoğunum anc pazartesiye kalır ya bugün ya pazartesi

Ben bu ay adet belirtilerinin hep tersini yaşıyorum benim gibi olan var mı?
Mesela ateş basması olurdu ayaklarda,şuan ayaklarıma sıcak su koydum donuyor.
Siskinligim olurdu adet olsam da rahatlasam derdim, siskinligim yok.
Göğüs ağrım olurdu o da yok.
Sinirli agresif olurdum o da yok. Bir tuhafim sadece kasık ağrısı batması ve sık tuvalete çıkma ve koyu idrar rengi var.
Bata 5 gün kaldı.

Normal bir durum bu. Yumurtlama günü emin olun görür görmez anlayacaksınız zaten. T çok koyu çıkıyor. Diğer günler hep aynı koyulukta oluyor
Baktığımda başkalarının testlerine açık koyu değişerek ilerliyor benim. 3 gündür aynı koyulukta bir sürü ilaç da içtim bakalım neler olacak

Benim belirtilerde senin gibi canım. Sık idrara çıkma, kasık batması bir de beyaz akıntı ya da renksiz akıntı var inşaAllah hepimiz bebiş haberlerini alırız

Baktığımda başkalarının testlerine açık koyu değişerek ilerliyor benim. 3 gündür aynı koyulukta bir sürü ilaç da içtim bakalım neler olacak
Benimkiler aynı seninki gibiydi canım o yüzden dedim.

E hayırlı olsun geliyor geliyorrr

Kızlar bişey sorucam.Takvime göre 3ü yumurtlama ama ben 2si gece gördüm o akıntıyı.Bi önceki gece birlikte olmuştuk 2si sabaha karşı gibi daha doğrusu.Sonra 4 ü gece 5i sabah diye devam.Sizce bişey olmuş olabilir mi bi ihtimal olabilir mi yani ? Aramız bozuktu asıl günü kaçırdık ne yazık ki.

Kızlar yumurtlama gününu değerlendirdik üstünden 1 gün geçti (Perşembe günüydü) bugün kahverengi bir akıntı geldi peceteye bu ne demek bı yardımcı olur musunuz

Olabilir insaAllah hayırlı haberi verirsin

Bence hamileyiz diğer ihtimali düşünmek istemiyorum değilsek o zaman düşünürüz eğer varsa suan tutunma aşamasında mı peki minik susamlar ben o süreci pek bilmiyorum tutunma aşaması ise ekstra dikkat etmek lazım

Kızlar yumurtlama gününu değerlendirdik üstünden 1 gün geçti (Perşembe günüydü) bugün kahverengi bir akıntı geldi peceteye bu ne demek bı yardımcı olur musunuz
Yumurtan çatlamış canım
Kiminin yumurtası çatladığında böyle kahve lekelenmeleri olabiliyo endişelenmene gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…