Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bi onceki hamileliğimde aşırı hassasto dokunamazdjm bile o kadar acıyodu şuan da hamileyim aynı hassasiyet yok çok az bu sefer her hamilelik aynı olmuyo
Ay inşallah hamileyimdir hassasiyete acıya herşeye razıyım şuan. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.

Kızlar yumurtlama gününu değerlendirdik üstünden 1 gün geçti (Perşembe günüydü) bugün kahverengi bir akıntı geldi peceteye bu ne demek bı yardımcı olur musunuz
Bende de var salı çatlama oldu perşembe başladı sanırım yumurtalık çatladıktan sonra kanama yapabiliyormuş

Kızlar siz gebelik testlerini nereden alıyorsunuz ben trend yoldan 10 taneli alıyorum çok ucuz oluyor bu ikinci alisim

Gelin bacılarım arkamdan gelin😂 Gözüksün diye baya karartım resimleri ama çıplak gözle ışıkta rahatça hayalet çizgi görünüyo en sonda ki resimde de hiç oynama yapmadım inşaAllahh doğru görmüşümdür de hayal kırıklığına uğramam sabah tekrar yapsam mı kii
Bende gördüüümmm 🙈 silik şuan belki yenidir daha var bata takip et koyulaşmayı bence 😊

Ya bende şu +Med mi ne dandirik test var zaten yalan yanlış çıkartıyor denesem mi yarın sabah 🤣
Bende de ovülasyon testleriyle birlikte hediye gelen test var 2 tane eşim yap deyip duruyo ama misafirliğe gidiyorum şimdi orda kalıcam yanıma da almadım pazartesi ilk idrarla yaparım artık

Kızlarr esimle birlikteligimde icime bosaldigin normal baya bi dısarı sıvı cikiyordu.normal olarak hepsi icimde kalmaz zaten. Ama hsg cekidikten sonra bosalmadan sonra o kadar sivi disari cikmamaya basladi. Kanamam ve lekelenmem hsgden sonra bir kac gun surdu. Acaba rahmimde yapisiklik falan mi vardida acildi.

X