Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Demekki benim bir sene bosa gitmis hag den sonra icerde daha cok kalmaya basladi.
Bizimde ürologumuz söyledi bende esime hep derdim tabi dökülcek vs diye o da kabullenemezdi adam haklı çıktı
Tabi ürologumuz iki tarafında rahatlamasını da söyledi vajinanın girişinde kaslar varmıs onlar rahatlayınca yol acılıyormus

Esim senin icin benim spermlerimi kabul etmiyor bi sikinti var diyordu hep.hsgden sonra bak diyo demekki yapisik bi yer varmis esimede sperm testi yaptrtik iyi cikti doktor fisek gibi demis ama bi tetige tam basamadik ıskalıyoruz hep.

Canım benim ya helak oldun bu heyecanlı arıları sakinleştirmekten
Çatlatma iğnesi olanlara sesleniyorum, 10 gün dolmadan test yapan pozitifi görür amaaa yalancı pozitifi 3 gün daha sabredin delirtmeyin şu kızı

Ayy vallahi billahi siz üzülmeyin diye şeyettiriyorum yani biz direkt gerçek hakiki has öz pozitifi görücez ateş meselesi de şöyle kuzum; duyduğum ve okuduğum kadarıyla çatlamadan sonra regle kadar vücut ısısı yavaş yavaş düşüyormuş, eğer yüksek devam ediyorsa hormonlardan dolayı gebelik belirtisi sayılıyormuş

Ama onu da belirli saatlerde yapmak gerekiyor diye biliyorum belirli yerlerden

Esim senin icin benim spermlerimi kabul etmiyor bi sikinti var diyordu hep.hsgden sonra bak diyo demekki yapisik bi yer varmis esimede sperm testi yaptrtik iyi cikti doktor fisek gibi demis ama bi tetige tam basamadik ıskalıyoruz hep.
Olsun canım sizin spermlerde sorun yokmus hemencecik oluyor hsgden sonra nerde okuduysam

Ama onu da belirli saatlerde yapmak gerekiyor diye biliyorum belirli yerlerden
Evet işte sabah yataktan kalkmadan ölçmek en doğrusuymuş. Belirli yerlerden derken?? Şaka yapıyorum tatlım, ağızdan bakılabilirmiş ama ben kol altını tercih ediyorum

Ama ben yumurtlama zamanında kaç derece olduğumu bilmiyorumki o yüzden karşılaştıramam da şimdi.. tüh bir belirtiyi şaapamadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…