Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yaptınmı hiç

Bence de ya hep beraber yapalım ne olacaksa olsun artık @hope2022 H Hello Kity @Vevee R Random3
Ben varımmm
Bende gördüüümmm silik şuan belki yenidir daha var bata takip et koyulaşmayı bence
İnşaAllah vardır canım yarın tekrar bakıcam
Esil sen çatlatma iğnesi olmuşmuydun
Yok canım 4 kez yumurtlama takibi yaptırdım çatlatma iğnesi de oluyodu. en sonunda kist oluştu bıraktım artık. En son adetimde kistimi attım bu ay gelişi güzel değerlendirdik

Dene bakalımşansına bende ya yarım gece yada pazartesi sabahı denicem

Sende bendensin bendede kaset test var artık yarım gece veya pazartesi sabahı yaparım heralde
Kaset test ya ondan aslında umudum yok negatif görüp yine bütün gün yok ya hamile filan değilim hem belirtim de yok kesin psikolojik herşey diyip sıyırmak da var akşama kadar

Ay tatlım bu kadar erken çıkar mı ki yaa, erken gebelik testleri yanıltabiliyor ya ben tırsıyorum. İnşallah vardır, inşallah o minnoş bıdık annesiyledir
Ben de korkuyorum canım erken gebelik testlerinden 5dk içinde çıktı ama eminde olamıyorum yine. Yumurtalamanın 7.günündeyim bi de bakalım inşaAllah vardır canımm minik bıdığım benimledir

Kaset test ya ondan aslında umudum yok negatif görüp yine bütün gün yok ya hamile filan değilim hem belirtim de yok kesin psikolojik herşey diyip sıyırmak da var akşama kadar
Ben araştırdım 5 gün önce kaset testte silik çizgi görenlerde var,5. Günü hiç çıkmayıp 3. Günü pozitif görende var,karışık yani tamamen değere bağlı

Ben araştırdım 5 gün önce kaset testte silik çizgi görenlerde var,5. Günü hiç çıkmayıp 3. Günü pozitif görende var,karışık yani tamamen değere bağlı
Yaaa deniyim ben sabah o zaman napim. Çıkmazsa bat beklicez zaten. Çıkarsa seviniriz inşallah

Sanki vajinal diye hatırlıyorum
Yok kıııız ne ettin, bi termometre kalmıştı oraya sokuşturmadığımız
Ama ben yumurtlama zamanında kaç derece olduğumu bilmiyorumki o yüzden karşılaştıramam da şimdi.. tüh bir belirtiyi şaapamadım..
E ben de o zaman ölçmedim ama normal vücut ısımız en fazla 36,5 oluyor. Mesela aynı anda eşiminkini de ölçüyoruz o en fazla 36 çıkıyor. Eğer hep 36,5 üstündeyse doğru yoldayız demektir
Ateşle ilgili bilgi mi var banad da diyin ne olunca gebelik belirtisi
Kuzum bildiğim kadarıyla regle yaklaştıkça vücut ısısı yavaş yavaş düşüyor. Eğer hep yüksek devam ediyorsa o zaman gebelik belirtisi

Elinde çok test varsa dene tabi ki moralini bozmayacaksa her duruma karşı hazırlıklı ol yani
3 tane test var elimde biri express tam bat günü yapılıyor. Diğeri ovulasyona gore 17. Gün yapmam lazım diğeri de her ihtimale karşı kendimi tutamazsam diye aldığım dandik bı test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…