Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi bakalım inşallah pozitif çıkar,belirtiniz varmı
Var bişeylerde ama regli öncesi gibi olduğundan pek hamileliktir diyemiyorum bugün baya kasık ağrım var sanki birisi tutmuş aşağı çekiyo ama daha öncede buna benzer yaşadım oyüzden net bişe diyemiyorum

29. Günümdeyim benim döngüm biraz uzun beklenen adet tarihi 15i civarı
Gecen ay tam adetime bir gün kala başlamıştı kahverengi lekelenme ben yerleşme kanaması zannederken doktorun yumurtlama demişti doktor ısrarla ilişki dedi ben yıllarca tıp okumuş adamı dinlemeyip yerleşme kanaması deyip ilişkiyi değerlendirmedik sonuc olarak olmadı sen öyle yapma değerlendir gec yumurtlama olabilir

Bende gelip mide bulantınız var mı yazacaktım öğleden sonra midem cok kötü oldu hani kusacak gibi değil ama bi rahatsız bulanıyo sürekli. ben bugun cok ağladım mideme vurdu diye düşündüm ama cokta akıntım var beyaz suya benzer bu iğnenin etkisiyle bunlar cok üzülürüm

Benimde 11 şubat sabah yeniden dene sende çıkarsa bende yapcam
Banada Atarmısın resmini bakayım
Gelin bacılarım arkamdan gelin Gözüksün diye baya karartım resimleri ama çıplak gözle ışıkta rahatça hayalet çizgi görünüyo en sonda ki resimde de hiç oynama yapmadım inşaAllahh doğru görmüşümdür de hayal kırıklığına uğramam sabah tekrar yapsam mı kii

Eklentiler

• 0F4CB99B-260A-42C6-8B75-4D14F095F2D0.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 53
  • F6282C59-E836-4902-A4FB-BE7DAECEB112.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 49
  • 2DDCE9B0-4A74-483E-9DB6-49A6B923400B.png
    408,2 KB · Görüntüleme: 53
  • DE3D5335-A70D-471C-AE96-48D97D0B6CD3.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 53
Ya benimde hiç ağrı yok normalde adetten 1 hafta önce başlardı şimdi agrimiyor
Haha benimde öyle dokunamazdım yüz üstü yatamazdım ve hep ümitlenirdim gebelik beliritisi diye sonrası kırmızılar işte. bu kez de hiç yok henüz ama erken olabilir daha Reglime 6 gün var senin kaç gün var canım

Bende gördüm çizgini daha yeni belli ki yarın sabah ilk idrarla yap bakalım daha belli olur

Ay vallahi baya var gibi kaç gün var bata yarın bende yqpim

İnşallah bu ay hayırlı haberlerimizi alırız

Benimde 5 gün var canım lütfen hamile olalım lütfen nolur inşallah Allah'ım

Bende gördüm çizgini daha yeni belli ki yarın sabah ilk idrarla yap bakalım daha belli olur
Offf çok heyecan yaptım ya çıkmaz diye çok korkuyorum pazartesi sabah yapsam daha garanti olur sanki eğer kendimi tutabilirsem pazartesi yaparım ama siz yrın yaprsanız ben de yarın yaparım

Offf çok heyecan yaptım ya çıkmaz diye çok korkuyorum pazartesi sabah yapsam daha garanti olur sanki eğer kendimi tutabilirsem pazartesi yaparım ama siz yrın yaprsanız ben de yarın yaparım
Böyle daha net inşallah çıkarr

Eklentiler

• Screenshot_20220205-191800~2.png
    185,7 KB · Görüntüleme: 52
Ya bende o moddayım kusacak gibi değil ama midemde bi bulantı var. Akıntım bugün yok benim. 8 gün oldu iğne olalı canım bilmiyorum ki olsa bile az kalmıştır iğne etki değeri geçen sefer ben mide bulantısı yaşamadım. Şimdi hani susam tanelerimiz varsa içimizde döllenme itibariyle 5-10 gün arası tutunuyormus ya rahme o andan itibarende hcg salgılanıyormus belirtiler başlıyormus. Ya hamileyiiz yada hunileri takmaya başlayalım biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…