Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaset testin yokmu bide onlarda dene bakalım eğer sende çıkarsa bende yaparım benimde 10-11 Şubat bat

Kaset testin yokmu bide onlarda dene bakalım eğer sende çıkarsa bende yaparım benimde 10-11 Şubat bat
Bunda hayalet çıktıysa kaset test hiç çıkmaz 4 gündür annemdeyim dayanamadım eczaneden aldım yaptım 3 saatlik idrarla. Kaset testim evde yarın eve geçtiğimde bi denerim yine de inşaAllahh vardır yaa hadi sende yarın erken gebelik testi yap test çukuruna yanımda senide götüreyim

Bende erken gebelik testi yok,kaset test var o yüzden yapıp yapmamakta sabırsızlık çekiyorum bi destek bulursam yapıcam hemen

Geliyor gelmekte olan o zaman
Bu da 16:30 da yaptığım ovulasyon hergün aynı koyuluk sanki anlamadım ben
Normal bir durum bu. Yumurtlama günü emin olun görür görmez anlayacaksınız zaten. T çok koyu çıkıyor. Diğer günler hep aynı koyulukta oluyor

Bende erken gebelik testi yok,kaset test var o yüzden yapıp yapmamakta sabırsızlık çekiyorum bi destek bulursam yapıcam hemen
Çıkacağına bilsem aklına girer yap derim de kaset test kesin göstermez bence o zaman sen pazartesiye kadar sabretmeye çalış canım bende şu resmi bi karartmaya çalışayım bakim görebilcek misin

Benimde 11 şubat sabah yeniden dene sende çıkarsa bende yapcam

Çıkacağına bilsem aklına girer yap derim de kaset test kesin göstermez bence o zaman sen pazartesiye kadar sabretmeye çalış canım bende şu resmi bi karartmaya çalışayım bakim görebilcek misin
Banada Atarmısın resmini bakayım

İnşallah pazartesiye sabredebilirim

10-11 şubat baya yoğun geçecek gibi epey bekleyen var sanki şenlendiririz pozitif testlerle buraları inşallah
İnşallah erken gebelikmi yapıcaksın yoksa normal kaset testmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…