Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah yaaa doğumgününe negatif çıksa bile sevgililer gününe kesin pozitifiz Allahım duy sesimizi
Ben sevgililer gününü hiç düşünmemiştim kız inşallah sevgililer gününde veririz pozitif haberini gecen yıl sevgililer gününde de cok hayal kurmuştum olmamıştı gerçi

Sık idrara cıkma gebelik belirtisi canım ama mesela ben genelde hep sık cıkarım zaten asırı su tükettiğimden ama sen normalde öyle değilsen bunu bir belirti olarak sayabiliriz merakla bekliyorum bende.bu gece rüyamda doktoruma sonuc gösteriyordum hcg 60 cıkmıştı doktorum heyecanla başardık sedacım diyordu gerceğini de yaşatsın Rabbim

Arkadaşım bi de bunu attı kızlar var mı sizce yoksa kuruma çizgisi mi

Eklentiler

• D212F6B8-2C13-402C-AF98-B6659D718910.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 78
Ama o karın şişince baskı olunca olmuyor mu? Şimdiden niye çişimizi getiriyo bu susam taneleri

Bilmiyorumki canimm ben ovu yapmiyorum o yüzden telaşım olmuyor fakatbi çok arkadaş pik göremedi bu ay
Bende bir dha yapmiycam, geçen yıl baya yapmıştım pik çok gördüm ama nasip olmadı iki ay yaptım bu sene ama daha almiycam sıkıldım artık, hiç bişey yapmaycam bir süre

Hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin

Maşallah sağlıkla ilerlesin sanırım batın 8 şubatta ovülasyonu biliyorsan ayın kaçıydı. Benimde bat 8 şubat. Galiba dayanamayıp yarın yapıcam test
canım bu ay yumurtlama takip etmedim valla ama alayına çalıştık diyeyim 12-14 gün kadar gün aşırı çalıştık valla

Doktora göründüm kızlar rahim duvarı kalınlaşmış dedi kanaman o yüzden uzun sürmüş dedi önceki reglim 10 gün sürdü o sebeple sordum. Şimdi hızlanalım dedi bu ilaçları verdi Klomen verdi ama çatlatma vermedi normal mi ? Bat 17 şubat

Eklentiler

• image.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 69
Birde yumurtlamış olsam gözükür müydü ultrasonda acaba çünkü yumurtlamam 4 şubat gözüküyordu

Evet öncesinde öğrenirsem bile o gün söylerim belirtiler başladı, hayaller başladı
Bende öyle düşünüyorum canım belirtilerin neler. Ben bariz bir sekilde şu belirtim var diyemiyorum dün karnımda öyle şişkinlik vardı ki patlayacak gibi ara ara ağrı da oluyor sanki ama rahatsız edecek şekilde değil ıslaklığım devam ediyor ve vucut ısım cok yüksek cayır cayırım

Bravo gün gün not almışsın gözünaydın hayırlı olsun Rabbim kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin inşaAllahhh biz bekleyenlere de bol bol dua et olur mu
ben de öyleyim canım bat 11şubat günde 1 bardak su içerm bu çok kötü bi alışkanlık keşke çok içebilsem ama gece 4 kez idrara çıktım sabah 2 kez adetten 1-2gün önce de ben de böyle olur inşaAllah adetten dolayı değildir diye dua ediyorum
Bel ağrısı da 2gündür çok canımı acıtıyo bel ağrısıda var mı sen de? Bir de bugun göbek deliğimde sızlama ve kaşıntı olmaya başladı offff kendim mi uyduruyorum diyorum ama var yaa
Arkadaşların gibi bizler de güzel haberler alırız inşaAllah canım
Gözünaydın canımm sonucun çok iyi çıkmışş Hayırlı olsunn Rabbim sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin inşaAllah

İnşallah yaaa doğumgününe negatif çıksa bile sevgililer gününe kesin pozitifiz Allahım duy sesimizi
Kesinn oldu bu iş tatlım çok çalıştık o bebeler bizim
Ya benim de vücut ısım çok yüksek, hep 36.8 36.9 civarında. Geceleri kan ter içinde uyanıyorum.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alın belirtileri yazdığınız notlar harika

Kesinn oldu bu iş tatlım çok çalıştık o bebeler bizim

Ya benim de vücut ısım çok yüksek, hep 36.8 36.9 civarında. Geceleri kan ter içinde uyanıyorum.
Ben ölçmedim hiç canım ama kendim dokunduğumda dahi yanıyor sanki hayırlara çıksın inşallah birde aşırı uyuyorum ben hiç gündüz uyumazdım gündüzleri de fırsat bulduğum an kestiriyorum.bugün yarım saat önce falan uyandım mesela

Aynı gündeydi Bat geçen ay negatifimizi alıp yola devam ettik. Darısı sana inşallaahh benden sanada bulaşsın sende al güzel haberlerini inşallah canım benimm :))
Normal bat 9 ocakti. Igneden dolayi 12 ocak oldu benim. Ilk sen gormustun negatifi uzulmustum ben de, sonra da ben gordum zaten Totem yaptim bu ay, sen pozitifi gordun simdi sira ben de olsun Bu ay da 14.gun 11 subat oluyor, hayirlisi olsun insallah ❤❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…