Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese günaydın, sabahtan beri ağla ağla daha yeni kendime geliyorum bugün aşılamanın 12. Günü erken gebelik testi yaptım sabah ve koskoca negatifleri gördüm 2. Aşılamamda tutmadı
Uzulme cnm, 2 gun sonra tekrar yaparsin,erken sanki. Uzulur insan tabi, ne diyim bilemedim. Hepimizin hakkinda hayirlisi cnm. Belki kendiliginden gelmek istiyor annesi, sana surpriz yapacaktir, martta. Cok var tedvaiden once ya da sonra dogal gebelik elde eden. Bunaltma kendini, icini ferah tut

Aynen canım ben 12 gibi dayanamayıp testi yaparım geçen ay geçikme olunca bu ayda onu hesaplayıp yazdırdım ümitlenmiym diye tam sevgililer günü süprizi olur insallah kızlaar gece sık idrara çıkma var mı ya sizde partalina_

-Arwen-
Kızlar herkese günaydın, sabahtan beri ağla ağla daha yeni kendime geliyorum bugün aşılamanın 12. Günü erken gebelik testi yaptım sabah ve koskoca negatifleri gördüm 2. Aşılamamda tutmadı
Üzülme canım Allah'ım bir vakit belirlemiştir sizin mutluluğunuz için de. Kız kardeşim 4 yıl tedavi denedi tutmadı. Sonra 2 yıl ara verdi vazgeçtim psikolojik olarak etkilendim dedi. 2 yıl sonra kendiliginden olmuş. Öyle bi vazgecmis ki kardeşim 3,5 aylık iken öğrendik. Rabbim çok bekletmesin insallah bizleri de.

14. Gün diyorlar canım bekle ümitsizlenme

Teşekkür ederim kızlar Allah büyük elbet vakti var ama insan bunu kendine içine söylemiyor işte üzülüyorum elimde olmadan hayırlısı Böyleymiş diyorum zamanı varmış diyorum ama üzülmeden edemiyorum inşallah sizler güzel haberler alırsınız

Ayy hadi inşallah küçük sevgilierimizi kutlayalım o gün var canım var, ben pek su içmem ona rağmen sürekli idrara çıkıyorum

Benide ekleyinnn 11 şubat

Bat 21 Şubat yanlış yazmışım

Arkadaşlar merhaba, 36 yasındayım 8 aydır deniyoruz. Amh 1.1, fsh 11.93
Bugün hamile oldugum haberini aldım, gün gün belirtilerimi ve tüm ayı nasıl degerlendirdiğimizi not almıştım, ekliyorum. Umarım gerçekten isteyen herkes sağlıkla bebişini alır kucagına

Eklentiler

• 301D61F1-91A7-4260-9CFA-5EF3CDCAE521.jpeg
    119,6 KB · Görüntüleme: 112
  • 49DA6EAB-25C2-4E98-A034-39C51BC4C92E.jpeg
    203 KB · Görüntüleme: 112
  • D96C3B40-1605-49B1-985F-A22E42D98302.jpeg
    200,3 KB · Görüntüleme: 114
Ayy hadi inşallah küçük sevgilierimizi kutlayalım o gün var canım var, ben pek su içmem ona rağmen sürekli idrara çıkıyorum
Yaa belirti aramak için erken mi bilmiyorum kii ama sürekli sıkışık hissediyorum kendimi su da içmiyorum düzenli senin dediğin gibi. Ayy kızlar 1 haftamız kaldı ama ben çok heycanlıyım. Dün 2 tane çok güzel hamilelik haberi aldım çok heycanlandım. Birisi 4 yıldır tedavi görüyordu bu ay kendiliğinden gebe kalmış, diğeride benim gibi 15 aydır deneyen arkadaştı oda klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldı. Darısı bize inşallah bu ay onlara nasıl kısmetli geldiyse bize de öyle kısmetli gelsiin

Maşallah canım hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla ilerlesiin hamileliğinn Notlarınla bizleri de bilgilendirdin teşekkür ederim

Akıntından hiç bahsetmemişsin canım akıntı durumhn nasıldı

Kızlar akıntınız nasıl şuan?????
Sarı akıntı dün gördüm 2 kez, ondan önceki gün beyaz akıntım vardı bugünde böyle şeffaf bi akıntım var vücudum neler yaşıyor bilmiyorum yaa ama hatta dün şöyle bir şey oldu eşimle oturuyorduk aniden kasığıma bi sancı girdi oldugum yerde büküldüm resmen sanki birisi yumruk attı geçince korktum ya regl olduysam diye erken ama insan korkuyor kalktım tuvalete gittim acayip bi şeffaf akıntım vardı. Hani ben bunu neye yorayım şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…