Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testler sabah ilk idrar ile yapılmazsa,akşama doğru nasıl yapılmalı en doğru şekilde bilgisi olan bilgi verebilirmi acaba teşekkür ederim

Kızlar ya sürekli pik ha oldu ha olacak gibi ama olmuyo bu ne demek ya sağlıksız yumurtlamamı acaba 2.resim bugün ne dersiniz devam mı

Eklentiler

• A1762641-80E4-4347-9856-91890F7BD88A.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpg
    190,6 KB · Görüntüleme: 34
Ya benim belim ağrıyor, çok sık tuvalete gidiyorum her türlüsü için.. başka da bişey yok.. ama birinin belirtisini okuyunca 10dkya bende de oluşuyor gibi geliyor

Bak şu an beni bir uyku bastı

Yaaa ben iki gebeliğindeyse de direk gece idrar sayımın artmasından anladım

Ya benim belim ağrıyor, çok sık tuvalete gidiyorum her türlüsü için.. başka da bişey yok.. ama birinin belirtisini okuyunca 10dkya bende de oluşuyor gibi geliyor
Bendeee böyleyimmm bat tarihin ne zamandı canım adet belirtilerinde de sık tuvalete çıkma oluyo muydu?
Benim bat 11 şubat belirtilerimde 2 gün önce bel ağrısı başladı hala geçmedi, sağ kasığımda batmalar oldu, sık tuvalete çıkma dün akşam olmaya başladı hala devam ediyo.
Dün akşam bir de adet olucakmışım gibi şişkinlik ve rahmim de sızı oldu gece adet olmayı bekledim hatta çok üzüldüm o kadar geleceğine emindim ama sabah ağrım geçmişti.
Bugun de göbek deliğimde sızı ve kaşıntı olmaya başladı ne çok belirtim varmış yaaa kafayı yicem

Teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese nasip etsin muane de oldum ama çok küçük olduğu için kese gözükmedi haftaya tekrar gideceğim

Aminn amiin Rabbim yaşatsın inşallah o güzel günleri

Canım kontrole çağıracak tekrar çatlatmaya yumurtanın durumuna göre o zaman karar veriyorlar

Bel ağrısı ara ara geliyor gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…