Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testler sabah ilk idrar ile yapılmazsa,akşama doğru nasıl yapılmalı en doğru şekilde bilgisi olan bilgi verebilirmi acaba teşekkür ederim

Kızlar ya sürekli pik ha oldu ha olacak gibi ama olmuyo bu ne demek ya sağlıksız yumurtlamamı acaba 2.resim bugün ne dersiniz devam mı

Eklentiler

• A1762641-80E4-4347-9856-91890F7BD88A.jpeg
    A1762641-80E4-4347-9856-91890F7BD88A.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpg
    image.jpg
    190,6 KB · Görüntüleme: 34
Bende öyle düşünüyorum canım belirtilerin neler. Ben bariz bir sekilde şu belirtim var diyemiyorum dün karnımda öyle şişkinlik vardı ki patlayacak gibi ara ara ağrı da oluyor sanki ama rahatsız edecek şekilde değil ıslaklığım devam ediyor ve vucut ısım cok yüksek cayır cayırım 😂
Ya benim belim ağrıyor, çok sık tuvalete gidiyorum her türlüsü için.. başka da bişey yok.. ama birinin belirtisini okuyunca 10dkya bende de oluşuyor gibi geliyor 😁😁

Ben ölçmedim hiç canım ama kendim dokunduğumda dahi yanıyor sanki hayırlara çıksın inşallah birde aşırı uyuyorum ben hiç gündüz uyumazdım gündüzleri de fırsat bulduğum an kestiriyorum.bugün yarım saat önce falan uyandım mesela😂
Bak şu an beni bir uyku bastı 🥱

Aynen canım ben 12 gibi dayanamayıp testi yaparım 😂 geçen ay geçikme olunca bu ayda onu hesaplayıp yazdırdım ümitlenmiym diye 😅😅 tam sevgililer günü süprizi olur insallah 🙏🏻🙏🏻kızlaar gece sık idrara çıkma var mı ya sizde partalina_ partalina_
Yaaa ben iki gebeliğindeyse de direk gece idrar sayımın artmasından anladım 😍

Ya benim belim ağrıyor, çok sık tuvalete gidiyorum her türlüsü için.. başka da bişey yok.. ama birinin belirtisini okuyunca 10dkya bende de oluşuyor gibi geliyor 😁😁
Bendeee böyleyimmm🙈 bat tarihin ne zamandı canım adet belirtilerinde de sık tuvalete çıkma oluyo muydu?
Benim bat 11 şubat belirtilerimde 2 gün önce bel ağrısı başladı hala geçmedi, sağ kasığımda batmalar oldu, sık tuvalete çıkma dün akşam olmaya başladı hala devam ediyo.
Dün akşam bir de adet olucakmışım gibi şişkinlik ve rahmim de sızı oldu gece adet olmayı bekledim hatta çok üzüldüm o kadar geleceğine emindim ama sabah ağrım geçmişti.
Bugun de göbek deliğimde sızı ve kaşıntı olmaya başladı ne çok belirtim varmış yaaa kafayı yicem🤣🤣🤣

Bravo gün gün not almışsın🌼 gözünaydın hayırlı olsun Rabbim kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin inşaAllahhh biz bekleyenlere de bol bol dua et olur mu🥰

ben de öyleyim canım bat 11şubat günde 1 bardak su içerm bu çok kötü bi alışkanlık keşke çok içebilsem😔 ama gece 4 kez idrara çıktım sabah 2 kez adetten 1-2gün önce de ben de böyle olur inşaAllah adetten dolayı değildir diye dua ediyorum😔
Bel ağrısı da 2gündür çok canımı acıtıyo bel ağrısıda var mı sen de? Bir de bugun göbek deliğimde sızlama ve kaşıntı olmaya başladı offff kendim mi uyduruyorum diyorum ama var yaa😂
Arkadaşların gibi bizler de güzel haberler alırız inşaAllah canım🤲🏻😇

Gözünaydın canımm sonucun çok iyi çıkmışş🌼 Hayırlı olsunn Rabbim sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin inşaAllah🥰
Teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese nasip etsin muane de oldum ama çok küçük olduğu için kese gözükmedi haftaya tekrar gideceğim 🥰🥰

Sık idrara cıkma gebelik belirtisi canım ama mesela ben genelde hep sık cıkarım zaten asırı su tükettiğimden ama sen normalde öyle değilsen bunu bir belirti olarak sayabiliriz 🥰 merakla bekliyorum bende.bu gece rüyamda doktoruma sonuc gösteriyordum hcg 60 cıkmıştı doktorum heyecanla başardık sedacım diyordu 😀 gerceğini de yaşatsın Rabbim
Aminn amiin Rabbim yaşatsın inşallah o güzel günleri 🙏🏻🙏🏻

Doktora göründüm kızlar rahim duvarı kalınlaşmış dedi kanaman o yüzden uzun sürmüş dedi önceki reglim 10 gün sürdü o sebeple sordum. Şimdi hızlanalım dedi bu ilaçları verdi 😻 Klomen verdi ama çatlatma vermedi normal mi ? Bat 17 şubat
Canım kontrole çağıracak tekrar çatlatmaya yumurtanın durumuna göre o zaman karar veriyorlar

Bravo gün gün not almışsın🌼 gözünaydın hayırlı olsun Rabbim kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin inşaAllahhh biz bekleyenlere de bol bol dua et olur mu🥰

ben de öyleyim canım bat 11şubat günde 1 bardak su içerm bu çok kötü bi alışkanlık keşke çok içebilsem😔 ama gece 4 kez idrara çıktım sabah 2 kez adetten 1-2gün önce de ben de böyle olur inşaAllah adetten dolayı değildir diye dua ediyorum😔
Bel ağrısı da 2gündür çok canımı acıtıyo bel ağrısıda var mı sen de? Bir de bugun göbek deliğimde sızlama ve kaşıntı olmaya başladı offff kendim mi uyduruyorum diyorum ama var yaa😂
Arkadaşların gibi bizler de güzel haberler alırız inşaAllah canım🤲🏻😇

Gözünaydın canımm sonucun çok iyi çıkmışş🌼 Hayırlı olsunn Rabbim sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin inşaAllah🥰
Bel ağrısı ara ara geliyor gidiyor

X