Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese günaydın, sabahtan beri ağla ağla daha yeni kendime geliyorum bugün aşılamanın 12. Günü erken gebelik testi yaptım sabah ve koskoca negatifleri gördüm 2. Aşılamamda tutmadı
Sabirli ol canim. Allahim gonlune gore versin. Kendinizi üzme vardir elbet bir zamani.

Adetine kaç gün var canım

Ay canım çok sevindim bebişini saglıkla kucagına alırsın inşallahdarısı bizim başımıza

Akıntılarınız nasıldı acaba

Kızlar merhaba. Yakın bi arkadaşım demin attı bunu bana. Sizce gebe mi yoksa kuruma çizgisi mi. Testin içini açıp bakanlar hep böyle bi çizgi görüyor mu. Adetine 3-4 gün varmış. Sizce arkadaşım hamile mi

Eklentiler

• 83083693-1ED9-48FF-BF68-6778E183347E.jpeg
    157,2 KB · Görüntüleme: 82
29 nda çatlatma iğnesi oldum. 12 şubatta regl tarihim iğneye göre. Ama ben geçen ay ki iğnede 5 günlük geçikme yaşadım bu ayda aynısı olursa diye 17snden baz alıyorum regl tarihimi.
Ay canım ya hakkında hayırlısı inşallah pozitiftir.benm de 3 gün kaldı akıntım beyaz su gbi gbi hatta süt gbi

Kuzum aslında belirti için erken evet ama yine de her şeyi ona yormak istiyoruz işte umut istiyoruz ben akıntıya falan çok güvenmiyorum beni çok yanılttı şimdiye kadar ama en çok meme ucunda hassasiyet başlarsa umutlanırım. Bende şimdiye kadar en belirgin belirti o oldu. Normalde regl öncesi hassasiyet olmaz bende çünkü. İnsan hissediyor yaa kendimizi tanıyoruz çünkü ama başkasıyla kıyaslanmıyor herkesin kendine özel farklılıkları oluyor. İnşallah hepimiz için can-ı gönülden diliyorum, umarım bizimledir minnoşlar

Ay canım ya hakkında hayırlısı inşallah pozitiftir.benm de 3 gün kaldı akıntım beyaz su gbi gbi hatta süt gbi
İnşallah canım seninde pozitiftir ya işin içinde iğne olunca o korkutuyor işte beni sonucta vücutta bir hcg hormonu var ister istemez vücut kendini hamile sanabilir. Ben bir yerde okumuştum birisi iğneyi vuruldugu gün merak etmiş test vermiş 120 civarı hcg cıkmıs. Tamam kişiden kişiye göre değilir ama 10. Günde filan iğne etkisi kalkıyor hemen hemen herkeste. 8 gün oldu iğne vurulalı bilmiyorum ki

Aynen bide iğnenin etkisinde de olabiliriz. İnsan bide bişeyler olsun isteyince her şeyi buna yoruyor bide sen gene anlarsın az bucuk 10-11 şubat gibi ben daha hiç hamile kalmadım her ay hamileymişim gibi farklı bir şey hissediyordum bakıyorum ama yok inşallah bu ay hepimize nasip olsunn

İnşallah yaaa doğumgününe negatif çıksa bile sevgililer gününe kesin pozitifiz Allahım duy sesimizi

Vaaarrr vallahi var billahi var iki kere uyanıyorum yokksa o da mı belirti
İdrar sıkışıklığı olur diyorlar ya ay sabah kardeşlerime anlatıyorum 2 gecedir 3-4 kez kalkıyorum lavobaya diye benim babam şeker hastası şeker hastalarıda gece çok sık çıkar lavobaya. Şekerine baktır belki şekerin çıkmıştır boncuk arayıp durma diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…