Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umarım canım ama ailen buradaysa ve orada yalnızsan daha güzel bence burada herkes merakla her gördüklerinde soruyorlar bizde amerikadaydık evlendikten sonra döndük diyorum kalsaydık daha iyiydi eşime 😂😂
Evet aileler Türkiye’de 😂 geçen gün telefonda konuşurken bi anlık midem bulandı o günden beri bir şey mi var hamile misin diye sorup duruyor. Olsa niye saklayayım ya 😂😂😂
Uzakta olmanın güzel yanları da var, inkar edemem 😁😁

Bende de tam tersi ayaklarım buz tuttu ısıtamıyorum hiç😒 ayakların üşümesi mi belirti yoksa sıcak basması mı hiç fikrim yok canım bence hiç biri belirti değil biz aranıyoruz😂 offff kendimde belirti aramaktan çok yoruldummm bir an önce şu bat tarihimiz gelse de rahatlasak artık
Cnm ilk defa ayak yanması oldu ondan bi ümitlendim 🥰 her belirtiyi gebeliğe yormaktan bende yoruldum 😀🤭🤭

Bat bekleyen hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor bekleyiş? Benim 12 Şubat bat. Yurtdışında olduğum için kafama göre kan tahlili yaptıramıyorum ama günler geçmiyor 😂 ben de sizi okuyorum vakit geçerken 🌸
Al benden de o kadar ailemi ziyarete geldim bende yurtdışına gelmeden önce evde kaset test yaptım negatif çıktı türkiyeye dönene kadar yapmak istemiyorum 😂

İnşallah canım çok teşekkür ederim hepimize nasip olur İnşallah 😊 zaten dua etmiştim hamile değilsemde regl olayım diye döngüm karışmasın düzen bozulmasın dedim
Bende hep derim hamile değilsem gecikmesin en azından şuan 16 gün gecikmem var hamilelik değilse nerdeyse bir döngü atıcak

Evet aileler Türkiye’de 😂 geçen gün telefonda konuşurken bi anlık midem bulandı o günden beri bir şey mi var hamile misin diye sorup duruyor. Olsa niye saklayayım ya 😂😂😂
Uzakta olmanın güzel yanları da var, inkar edemem 😁😁
Şanslısınn o zaman 😂 Keyfini çıkar 😻😂

Pcos olan kızlar yumurtlamayı nasıl takip ediyorsunuz benim hiçbir ay birbirine uymuyor 😏

Hayırlı geceler kızlar yumurtanin catladigini kasık ağrısndan anladım bir gun sürer dedikleri şey anladım sonra ama o günden sonra 4 gün pıt pıt batma hissettim iki defa sarı akıntı gördüm yumurta akı gibi şimdi beyaz akıntı var ama takip edemiyorum unutuyorum günlük pet kullanıyorum varsa göremiyorum kullanmadığım gün beyaz akıntı gördüm kasik şuan bazen batma var gibi bazen yok henüz çok erken ama adet belirtilerini yaşadım kasiklar dolu gibi hissettim bugün de akıntım yanı akşam 5 den sonra duş aldım şimdiye kadar akıntı makinti göremedim hamile olsam bu kadar erken bilirmiyim dediğim gibi şuan erken biliyorum aslında düşünmekte istemiyorum adetime kadar ama işte anlatamıyorum kendime böyle yaşayan hamile veya hamile olmayan arkadaşlar kimler yaşadı yardımcı olursanız sevinirim 🤗

Beni de yazın madem Batım belli değil polikistik over var 28.günüm ayın 4 üydü. Bugün sabah kaset test yaptım negatif az önce tekrar baktım teste sanki çizgi var gibi ama çok derinlerde belki de yok ben görmek istediğim için görüyorum😅 kaset test bazı arkadaşlarımda bat tarihinde doğru sonuç vermiş elimde vardı yapayım dedim moralim bozuldu durduk yere. Midem bulanıyor kasıklarımda bir karıncalanma var sürekli çişim geliyor. Ama yine geçen aylardaki gibi yalancı belirtiler diye düşünüyorum. Bakalım biraz gecikirse o zaman erken gebelik testi alırım. 2 yıl oldu negatif görmekten bunaldım. Benim için dua eder misiniz?

Beni de yazın madem Batım belli değil polikistik over var 28.günüm ayın 4 üydü. Bugün sabah kaset test yaptım negatif az önce tekrar baktım teste sanki çizgi var gibi ama çok derinlerde belki de yok ben görmek istediğim için görüyorum😅 kaset test bazı arkadaşlarımda bat tarihinde doğru sonuç vermiş elimde vardı yapayım dedim moralim bozuldu durduk yere. Midem bulanıyor kasıklarımda bir karıncalanma var sürekli çişim geliyor. Ama yine geçen aylardaki gibi yalancı belirtiler diye düşünüyorum. Bakalım biraz gecikirse o zaman erken gebelik testi alırım. 2 yıl oldu negatif görmekten bunaldım. Benim için dua eder misiniz?
Aynı beni anlattın canım ya her ay belirti aramaktan sıkıldım artık bende 2 yıl oldu artık test bile yapasım gelmiyorum kesin normal olarak gecikti diyorum… inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰🤲

Al benden de o kadar ailemi ziyarete geldim bende yurtdışına gelmeden önce evde kaset test yaptım negatif çıktı türkiyeye dönene kadar yapmak istemiyorum 😂
Erken mi yaptın testi acaba? Benim evde testlerim duruyor pozitif görürsem 2-3 haftada doktor randevusunu beklemekle resmen sabır testi 😂

Canım bende de var pcos ben tek taraflı 1 gün süren kasık ağrısından birde şeffaf akıntının artmasından anlıyorum
Tamam canım canım benimde sol kasığım ağrır belirli dönemlerde o demek ki akıntım zaten hep var ama artış oluyor dediğin gibi 🙏🏼

Aynı beni anlattın canım ya her ay belirti aramaktan sıkıldım artık bende 2 yıl oldu artık test bile yapasım gelmiyorum kesin normal olarak gecikti diyorum… inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰🤲
Hayırlı zamanda hayırlı sayıda hayırlı cinsiyette hayırlı evlat inşallah😍😇 bakalım nasipten öte köy yokmuş

X