Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ağrıyla pazar gününe kadar adet olmazsam pazar sabahı yapıcam şiddetli bel ağrımda var oturamıyorum hiç uzanınca rahatlıyo biraz. Test yaparsam etketlerim senide canım sen de beni haberdar et
Tabi ki haberdar ederim mutlaka beklemedeyiz bakalım bende adet ağrısı yok sadece sancılanma var bide arada kasıklara giren hafif batma şeklinde ağrılar

8 inde canım 4 gün var dün test yapmıştım negatifti.hamile değilim adet oldum olacagım öyle baskı var alt karnımda.ama niye böyle ayaklarım üşüyor bilmiyorum eşim ellerinin içinde ısıtıyor yine aynı
Bende öyleyim adet ağrısı gibi ağrı başlıyo diyorum kesin başladı bakıyorum tık yok bu ay çok ümitliyim yaa 16 gün geçti

Bende öyleyim adet ağrısı gibi ağrı başlıyo diyorum kesin başladı bakıyorum tık yok bu ay çok ümitliyim yaa 16 gün geçti
16 gün geçti test yapmadın mı yaptırmadın mı.16 günde geç döllenme bile olsa çıkar çok fazla degil mi 😳 ay nasıl sabrediyorsun Allah yardım etsin insan günü gelmeden duramaz oluyor bide gecikince daha merak oluyor

çok teşekkür ederim cevaplar için 🥰🤗🙏
umarım öyledir emin olamadım çünkü çok erken belli oldu. adetin geçmesini bekliyorum kan testi için 😊 kaset testlerin ve erken gebeliklerin kaç ölçtüğünü arıyorum günlerdir nette, kafam ona takıldı aslında, hiçbir yerde bulamadım.
Erken gebelik prodoctor 54ü ölçmüştü benim kaset yapmamıştım canım o zaman

Selam kızlar, benim 59 çıkmıştı kan sonucum bugün tekrar verdim beklyoruz. Doktorla folik asit falan konuştuk ama reçete vermedi bişey anlamadım benim mi eczaneden reçetesiz mi almam lazım
Her doktor farklı ürün reçete edebiliyor ve oranı da önemli canım sormadan başlama bence

Yok 1 gün sürer yumurtlama olduğu zaman artık biliyorum yani keskin bi ağrı oluyo.. şuanki belirtim göğüs ucu hassasiyeti ile başladı şuan tamamen ağrıyo ara sıra adet olcakmışım gibi ağrı oluyp sırtım ağrıyo uykum geliyo felam çözemedim bu ay valla insan ayırt edemiyor adet belirtiside aynı çünkü 😏 ama hesaplamalarıma göre yumurtladıktan 14 gün sonra hep adet olurum oda pazar gününe denk geliyo o yüzden pazartesi test yapıcam eğer olmazsam olmayım dite sürekli dua ediyorum yoksa öbür adetime tüp bebeğe geçicem
Ozaman canım dediğin gibi yap pazartesiye kadar olmazsan bir test yap bakalım.. inşaallah bebiş vardır yaa . tüp bebeğe gerek kalmaz İnshaAllah 🥰

Kızlar iyi geceler iyi çalışmalar 🥵 benim eşim nöbetçi bu gece yalnızım 😂 Yarın doktora randevu aldık çağırdı herşeyi ona uygun yaptık ocak ayında olmayınca gelin bir bakalım dedi hamile kalmıştım 4 ay önce ama bebek yaşamamıştı pcos var umarım yarın güzel haberler alırım bat 17 şubat regl olduktan sonra gün aşırı ilişki yaşıyoruz bakalım 🥰 İyi dileklerinizi bekliyorum 😻

Kızlar buraya pik yumurtlama görüntüsünü atıyorum 17 şubat bat, umarım hepimiz güzel haberler alırız 🙏 Bu ay çok stres yapmayacağıma söz verdim uzun zamandır da böyle güzel pik yapmış yumurtlama görmemiştim. İnşallah güzel haberler verebilirim 🙏💞

Eklentiler

• 6BE40F37-6FD1-428C-8508-610BDF497634.jpeg
    6BE40F37-6FD1-428C-8508-610BDF497634.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 49
Canım sanki rahmimde bi doluluk var regl oldum olacagım.dünde mide bulantım vardı bu akşam da ayaklarım donuyor sanki evde rüzgar esiyor vücudum üşümüyor ama ayaklarım donuyor.kat kat giyindiğim halde bu ayaklarıma ne oldu
Ayyy hadi İnshaAllah yaa güzel şeyler bunlar. Heveslendirmeyim ama yani adet nezamandi senin gectimi ?

Kızlar iyi geceler iyi çalışmalar 🥵 benim eşim nöbetçi bu gece yalnızım 😂 Yarın doktora randevu aldık çağırdı herşeyi ona uygun yaptık ocak ayında olmayınca gelin bir bakalım dedi hamile kalmıştım 4 ay önce ama bebek yaşamamıştı pcos var umarım yarın güzel haberler alırım bat 17 şubat regl olduktan sonra gün aşırı ilişki yaşıyoruz bakalım 🥰 İyi dileklerinizi bekliyorum 😻
Bende de pco var, 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay hepimiz güzel haberler alırız 🙏😍

8 inde canım 4 gün var dün test yapmıştım negatifti.hamile değilim adet oldum olacagım öyle baskı var alt karnımda.ama niye böyle ayaklarım üşüyor bilmiyorum eşim ellerinin içinde ısıtıyor yine aynı
Ayaklara bi çözüm bulursan bana da haber et günlerdir asla ısıtamıyorum bende kat kat patik giymeme rağmen 🤔

Kızlar adete 1 hafta var. Ama bel kasık ve bacak ağrım çok var. Iğne size de ağrı yaptı mi 😒

X