Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canımm sabırla bekleyelim bi vakti saati vardır işte biliyoruz da bunları bazı anlar oluyor ki insan üzülüyor işte
İnsan uzulmezmi sonucta biri sana anne dicek sni herseyden herkesdennck sevecek cikarsiz saf temiz hayati sevmek icin en buyuk nedenin olcak ama elden ne gelir biz elimizden geleni yapiyoruz taktir Allahtan bol bol dua edio isteyecegiz insallah verecektir ben inaniyorum Allah var gam yok

Hayırlı geceler kızlar yumurtanin catladigini kasık ağrısndan anladım bir gun sürer dedikleri şey anladım sonra ama o günden sonra 4 gün pıt pıt batma hissettim iki defa sarı akıntı gördüm yumurta akı gibi şimdi beyaz akıntı var ama takip edemiyorum unutuyorum günlük pet kullanıyorum varsa göremiyorum kullanmadığım gün beyaz akıntı gördüm kasik şuan bazen batma var gibi bazen yok henüz çok erken ama adet belirtilerini yaşadım kasiklar dolu gibi hissettim bugün de akıntım yanı akşam 5 den sonra duş aldım şimdiye kadar akıntı makinti göremedim hamile olsam bu kadar erken bilirmiyim dediğim gibi şuan erken biliyorum aslında düşünmekte istemiyorum adetime kadar ama işte anlatamıyorum kendime böyle yaşayan hamile veya hamile olmayan arkadaşlar kimler yaşadı yardımcı olursanız sevinirim 🤗
Selam cnm ben tuttugunu o gece şüphelendim sabaha kdr ayaklrm buz tutmustu ve karnma agri girmisti sonraki gnlerde kasik batmasi basladi en son adete iki gun kala emin oldm gogus uclri acidi uyandiracak şekilde ama bn herkese diordm kesn hamikeym diye millet guluyordu bana bn ayrica icinden hissetmistm karnmda rahimimindede birseyler vrdi sanki adet agrisi cektik erkenden bir gunde yer ayagimdan saniyelk kaydi vsvs yani bn bastan beri cok net hissettm erken ogrendm ama erken kaybettm maalesef

Merhaba kızlar günlerdir okuyamadım mesajları ne oldu ne bitti takip etmekte zorlandım güzel haber alanları tebrik ederim...almayanlar da en kısa zamanda alsın inşallah -Arwen- -Arwen- naptın canım son durumun nedir.

ben baya baya regl bekliyorum zira hiç belirtim kalmadı pek beklentim de yoktu ya neyse
Canım reglim çoook yoğun şekilde devam ediyo saatte ped değiştiriyorum ve aşırı dolmuş oluyo🤦🏻‍♀️ Normalde de çok yoğun ve ağrılı olurdu ama bu kimyasal başka bişeymiş öldürmedi süründürüyo
Kızlar bende karında sancılanma var bat 10 veya 11 Şubat test yapsam çıkarmı acaba veya erkenmi,elimde bir tek kaset test var,erken gebelik testim yok -Arwen- -Arwen-
Canım bata göre değil biliyosan yumurtlama tarihine göre test yapmalısın, yumurtlamadan 12-14 gün sonra falan çıkıyo testte geç döllenme olmadığı sürece
Merhabalar bende aranıza katılmak isterim bat tarihim 24 şubat ağustosta kimyasal gebelik yaşadım o zamandan bu yana gebelik olmadı. Hepimiz bu ay güzel haberler alırız inşallah 🤲🏻
Merhaba hoş geldin şans diliyorum🍀

Kızlar ailemle olduğum için çok giremiyorum ama mümkün olduğunca geceleri bakmaya çalışıyorum yazdıklarınıza, anacım ne çok yazı var kaçırdıklarım olabiliyor😅 listeye adını yazdırmak ya da sonucunu paylaşmak isteyen olursa beni etiketlesin lütfen alıntıların hepsi bildirime düşmeyebiliyo🙄 güzel güzel haberler verin de tablomuz şenlensiiin🧸

Dünde ben öyleydim 5 gün vardı dayanamadım yaptım negatif çıktı K.üstüne oturdum.zaten bugün de sanki regl oldum olacagım.ama ayaklarım acayip üşüyor donuyor sanki
İnşallah öyle değildir. Üşümek de bir gebelik belirtisi ☺️
Gerçekten geçmek bilmiyor ya allahtan okul açılıyor da biraz da olsa hızlı geçer 🤦🏻‍♀️
Bak evet o iyi olacak, katılıyorum 👍
Kız 9 Şubat'ta şansımı denicem ben, oğlumun doğumgünü. İğneden sonra 11. gün oluyor. Reglime de 3 gün kalmış oluyor

Evet aileler Türkiye’de 😂 geçen gün telefonda konuşurken bi anlık midem bulandı o günden beri bir şey mi var hamile misin diye sorup duruyor. Olsa niye saklayayım ya 😂😂😂
Uzakta olmanın güzel yanları da var, inkar edemem 😁😁
Valla keşke fırsatımız olsa da yurtdışına gitsek yaşasak herkesten uzak diyoruz hep eşimle. Bizi çok yıldırdılar. Uzak ol, tatlı ol en iyisi.. ben akraba falan da sevmem zaten tam bana göre uzaklık ☺️

Canım reglim çoook yoğun şekilde devam ediyo saatte ped değiştiriyorum ve aşırı dolmuş oluyo🤦🏻‍♀️ Normalde de çok yoğun ve ağrılı olurdu ama bu kimyasal başka bişeymiş öldürmedi süründürüyo
Evet kimyasal böyle oluyor ama kısa sürüyor lekelenme hariç 4 günü geçerse doktora söyle. Benim normalde 5 gün sürer kimyasallar yoğun bir şekilde 3 sürdü

İnsan uzulmezmi sonucta biri sana anne dicek sni herseyden herkesdennck sevecek cikarsiz saf temiz hayati sevmek icin en buyuk nedenin olcak ama elden ne gelir biz elimizden geleni yapiyoruz taktir Allahtan bol bol dua edio isteyecegiz insallah verecektir ben inaniyorum Allah var gam yok
İnşallah canım Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin

X