Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayaklara bi çözüm bulursan bana da haber et günlerdir asla ısıtamıyorum bende kat kat patik giymeme rağmen 🤔
Ay valla bulamadım tayt giyiyorum üstünden polar pijama üstte öyle kalın sweat kombide çalıyor ayaklarıma ne oluyo anlamadım sanki ayaklarım balkonda üst tarafım evin içinde 😅

Kıslar Bat 10 şubat.İlk defa ayaklarımda yanma oldu .böyle ateş basması karıncalanma gibi tam tarif edemiyorum.bide kasıkta hafif sancı girdi ara ara..ayaklarda yanma hisseden var mıydı gebelik belirtisi mi bu sizce 🤔 ümitlenmeli miyim?

16 gün geçti test yapmadın mı yaptırmadın mı.16 günde geç döllenme bile olsa çıkar çok fazla degil mi 😳 ay nasıl sabrediyorsun Allah yardım etsin insan günü gelmeden duramaz oluyor bide gecikince daha merak oluyor
Yaptım yapmazmıyım 2 yıldır istiyorum her gecikmeden test yapıp negatifi görmek yordu.. 4 gün geciktiğinde yapmıştım negatifti ama diyorum ya ben geç yumurtladım bat günümde yumurtladım bide negatif çıkınca test 14 gün beklemek istedim pazar günü olmam lazım olmazsa tekrar test yapıcam negatif görüp beklemektense böyle heycanlı oluyo beklemesi 😂

Ay nolur bilen yazsın ..nerdesiniz kıslar ..yattım ama ayaklarımın altından bacaklara doğru sıcaklık yayılıyo..hiç böyle olmamıştı

Canım sanki rahmimde bi doluluk var regl oldum olacagım.dünde mide bulantım vardı bu akşam da ayaklarım donuyor sanki evde rüzgar esiyor vücudum üşümüyor ama ayaklarım donuyor.kat kat giyindiğim halde bu ayaklarıma ne oldu
Benimde ayaklarım buz gibi evde çorap üstene çorap patik üstüne patik giyiyorum ısınmıyor ayaklarım, kat kat lahana gibi geziyorum evde😁😁

Bat bekleyen hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor bekleyiş? Benim 12 Şubat bat. Yurtdışında olduğum için kafama göre kan tahlili yaptıramıyorum ama günler geçmiyor 😂 ben de sizi okuyorum vakit geçerken 🌸

Bat bekleyen hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor bekleyiş? Benim 12 Şubat bat. Yurtdışında olduğum için kafama göre kan tahlili yaptıramıyorum ama günler geçmiyor 😂 ben de sizi okuyorum vakit geçerken 🌸
Beklemek çok zor yaa.. ben de yazılanları okurken kimin belirtisini okusam onu yaşamaya başlıyorum sanki 🤣🤣

Beklemek çok zor eminim uzakta daha zordur 🥵 Böyle bir kararı daha sonra verseydim diyorum 15 tatildeyiz ve evdeyim daha fazla zorlanıyorum 😏

Kıslar Bat 10 şubat.İlk defa ayaklarımda yanma oldu .böyle ateş basması karıncalanma gibi tam tarif edemiyorum.bide kasıkta hafif sancı girdi ara ara..ayaklarda yanma hisseden var mıydı gebelik belirtisi mi bu sizce 🤔 ümitlenmeli miyim?
Bende de tam tersi ayaklarım buz tuttu ısıtamıyorum hiç😒 ayakların üşümesi mi belirti yoksa sıcak basması mı hiç fikrim yok canım bence hiç biri belirti değil biz aranıyoruz😂 offff kendimde belirti aramaktan çok yoruldummm bir an önce şu bat tarihimiz gelse de rahatlasak artık

Beklemek çok zor eminim uzakta daha zordur 🥵 Böyle bir kararı daha sonra verseydim diyorum 15 tatildeyiz ve evdeyim daha fazla zorlanıyorum 😏
Ya ben de hep şimdi Türkiyede olacaktım gidip kan tahlili yaptıracaktım diye diye dönüp duruyorum 🙄🙄
Rabbim hepimizin bu bekleyişlerini güzelliklerle sonuçlandırsın 😇

Ya ben de hep şimdi Türkiyede olacaktım gidip kan tahlili yaptıracaktım diye diye dönüp duruyorum 🙄🙄
Rabbim hepimizin bu bekleyişlerini güzelliklerle sonuçlandırsın 😇
Umarım canım ama ailen buradaysa ve orada yalnızsan daha güzel bence burada herkes merakla her gördüklerinde soruyorlar bizde amerikadaydık evlendikten sonra döndük diyorum kalsaydık daha iyiydi eşime 😂😂

X