Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 şubat canım şüpelenmemin sebepleri 2 gün önce kahverengi leke geldi bide bulantılarım var bitmeyen kasık agrıları ve 4 gün önce yaptığım test, test çizgisi silik çıktı ama şimdi yaptıgım daha net tek çizgi😅
Allah allah Bat çok yakın çıkması lazımdı..Bence bekle tatlım regl olmazsan tekrarla testi

İnşallah öyle değildir. Üşümek de bir gebelik belirtisi ☺️

Bak evet o iyi olacak, katılıyorum 👍

Kız 9 Şubat'ta şansımı denicem ben, oğlumun doğumgünü. İğneden sonra 11. gün oluyor. Reglime de 3 gün kalmış oluyor
Ayyyy harika bir sürpriz olur 🥰🥰🥰 ben niyeyse hep regl 15 şubat sanıyordum ama şimdi iğneye göre hesap edince 13 subat oluyor…

Kızlar selam bir süredir sessiz sedasız yunurtlama dönemini bekledim 🙈 öncelikle gebe olan arkadaşlara coook sevindim sağlıkla gelsinler 💕 negatif sonuç alan arkadaslar üzülmeyin ay bitmedi çalışmaya devam 😁🥰 bana gelirse ben ovulasyona başladım 4 Şubat akşamı yumurtlama gördüm eşim rahatsızdi ilişki sabaha karşı gerçekleşti, ilişki sırasında sol kasigimda ağrı başladı şuan hala sol kasikta ağrı var acaba yumurta solda mi 😂 çatlama olana kadar gün aşırı devam edicem bat 24 Şubat insallahh Şubat ayı benim için güzel sonuçlanır, henüz 7 aylık evliyim ve 26 yaşımdayım eşim 32 ama ikimizde çocuk asigiyiz, inşallah olur 🥰

Kızlar ailemle olduğum için çok giremiyorum ama mümkün olduğunca geceleri bakmaya çalışıyorum yazdıklarınıza, anacım ne çok yazı var kaçırdıklarım olabiliyor😅 listeye adını yazdırmak ya da sonucunu paylaşmak isteyen olursa beni etiketlesin lütfen alıntıların hepsi bildirime düşmeyebiliyo🙄 güzel güzel haberler verin de tablomuz şenlensiiin🧸
yeniyim tam olarak etiketleme nasıl oluyor bilmiyorum :) 4 şubat bat tarihim sayılabilir pcos um her ay farklı geliyor

Ve dayanamadım test yaptım. Gene hayali çizgiler görüyorum. Bata kadar bişey yapmıcam 🤣🤣
20220205_092624.jpg

Arkadaşlar etiketleme nasıl oluyor burada bende yeniyim pek bilmiyorum. Sonucun kesinleştiği de etiket yapmak istiyorum da.

Ayyyy harika bir sürpriz olur 🥰🥰🥰 ben niyeyse hep regl 15 şubat sanıyordum ama şimdi iğneye göre hesap edince 13 subat oluyor…
Evet ben daha önce yazmıştım hope2022 hope2022 ile sen yanlış yazdırmışsınız batı diye ama hope daha önce de gecikme yaşadığı için öyle yazdırmış. Ben iğneden en fazla 15 gün sonra regl oluyorum. Daha önceki gebeliklerimin birinde yılbaşında verdim güzel haberi, diğerini de eşimin doğum gününde verdim. İnşallah yine özel bir gün uğurlu gelir ☺️ ama tabii ki inşallah sağlıkla verir rabbim 🙏

Kızlar ailemle olduğum için çok giremiyorum ama mümkün olduğunca geceleri bakmaya çalışıyorum yazdıklarınıza, anacım ne çok yazı var kaçırdıklarım olabiliyor😅 listeye adını yazdırmak ya da sonucunu paylaşmak isteyen olursa beni etiketlesin lütfen alıntıların hepsi bildirime düşmeyebiliyo🙄 güzel güzel haberler verin de tablomuz şenlensiiin🧸
Canım ben kırmızıları gördüm🔴

Yaaaa🤩🤩🤗❣ Bende ümitlendim bi ara..inşallah bebektir çünkü bende hiç regl belirtisi değil ayak yanması.Daha önce hiç böyle hissetmedim yani 😃
Kizlar butun bunlar ilactan oluyor sanirim. Hepimiz ayni anda kafayi siyirmis olamayiz 🤣🤣🤣 Benim ayaklarim karin altinda kalmis gibidir hic isinmaz, normalde. Yaz kis corapsiz uyuamam. Baya baya uyku coraplarim var benim ozel. Ama bu gece benim de vucudum iyice sismis, ayaklarim alev alev, coraplari nasil cikarip attim bilmiyorum. Onun diainda evde kombi son gaz, uzerimde kat kat kiyafet, polar battaniye, hatta bazen arti klima yapiyorum. Kendimi kasmaktan oram buram agrir, o kadar usuyen biriyim. Ve soguk bir ilde degilim ustelik. Bu aralar arada isiniyorum hatta ates basiyor bir sureligine. Aldigimiz hormonlar bizimle egleniyor bence 😆 Titrerken bir bakiyorum cayir cayir yaniyorum. Menopoza giriyor olamam herhalde di mi, dah cok gencim 🤷‍♀️😆

X