Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyleyim ya 2 gün var ama dayanamadım bu ay sadece paraları erken gebelik testlerine harcadım eczacı bu kadın bunları ne yapıyordur diye düşünmeye başlamıştır
Bir şu gebelik testlerine bide avokadolara verdiğim paralar inşallah bu ay değer

Askm üzülme hepimiz aynıyız insanların yanında ay inşallah maşallah diyoruz eve gelince saatlerce ağıt yakıyoruz

Ben ne zaman sorsam yumurtlama dönemi ara kanama normal diyorlar. Ağrı bende var canım kasıklarım da sızlama ve batma oluyor.
Anladım canım normalsa iyi o zaman. Benim bugün hiç olmadı batma, hayırlısı olsun bakalım

Kızlar ya bu pik ne zaman olacak artık yeteeer bekle bekle öldüm bi bakarmısınız devam edeyimmi ha oldu ha olcak diye 3gündür değerlendirmedeyim

Eklentiler

• 50A41D43-19B8-4B58-84BC-F62B5D83A25D.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 50
7 aydır çevremde herkes hamile her ay en az 3 gebelik haberi alıyorum. Ve nerden baksan evlendiğim zaman 20 ye yakın tanıdgım eş dost akraba arkadas düğünü olmuştur ve ben hariç hepsi hamile. Kıskançlık filan değilde insan üzülüyor ne biliyim biz niye imtihan oluyoruz diye. Bazen bnada hiç olmayacakmış gibi geliyor sonra diyorum böyle konuşmuyum daha kötü imtihan olacak diye. Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah artık

Kızlar merhaba. Elimde kullanmayı yarım bıraktığım içinde 38 adet folik asit olan folidays marka folik asit var. Dr vitaminimi değiştirdi ziyan olmasın istiyorum. İhtiyacı olan varsa özelden mesaj atsın uygun yolla göndermek istiyorum

Eklentiler

• IMG_20220204_135436.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 37
Canım vardır Allah’ın sana da sakladığı güzel bir günü sen umutsuz olma. Güzel düşün güzel olsun. Sal pozitif enerjilerini olacak da ama bu ay ama önümüzdeki ay sen İnan yeter ki

Kahve lekeler başladı bile 1 hafta vardı daha çok üzgünüm
28 u en pik gununuz sanki bnmde hamile kaldigm ay bundnbaz birsey daha koyuydu belki yani hic cok koyu cikmiyordu smdi vitamin kullaniyorum bu senedir yaparm ilkkez bukadar koyu cikti belki vitmnlernize baktirsaniz ii olur bnmde adetlerm uzun 33 gun en erken

7 senedir evliyim benle evlenenler suan 3.ye hamile benden sonraki bebekler suan ana baba olma yolunda ne diyelim Rabbim bizede boyle bir hayat uygun gormus vardir bir bildigindiyorum iki kaybim br ck zor gunler yasadim ama tam niye dicem diyorumki Allah bnm icin illaki iyi birsey dusunmustur sabir ve selametle insallahhhh

Amin ne güzel dedin rabbim bizim için en güzelini sağlıklısını hayırlısını nasip edecektir

Merhabalar herkese, bu sefer müjdeler benden. Benden çıksın size bulaşsın inşallah. Bugün kaset testte pozitifi gördüm ve kan verdim. Sonuç 60
MaşALLAH sağlıkla değerler artsın inşallah hayırlı olsun darısı bana inşallah bat tarihiniz ne zamandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…