Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Marifet doğurmak hamile kalmak değil ki. Kaçı gerçekten o çocuğu iyi bir aileye kavuşturacak? Kaçı gerçekten anne baba görevlerini yerine doğru getirebilecek. Kaç yaşında doğurduğunun ne önemi var? 1.5 yıldır evliyim çocuk için erken diyorduk arkamdan diyolarmış ki " acaba çocuğu mu olmuyor?" Yahu kime ne? Oluyorsa da bana dert olmuyorsa da bana dert insanların hayatımıza yorum yapmalarına izin vermemeliyiz, benim hayatım canım ne zaman isterse o zaman yaparım diyebilmeli. İnsanların psikolojik şiddetlerine direnç göstermeli onun haricinde her zmaan derim rabbimin vermediğinde vereceğinden daha öok hayır vardır eminim. En doğru zamanda en hayırlı evlatların olsun inşallah sıkma canınıı, bu hayat seniiin.

Canım sonra da kullanabilirsin yine de ne güzel düşünmüşsün Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu arada

Merhaba kızlar günlerdir okuyamadım mesajları ne oldu ne bitti takip etmekte zorlandım güzel haber alanları tebrik ederim...almayanlar da en kısa zamanda alsın inşallah -Arwen- naptın canım son durumun nedir.

ben baya baya regl bekliyorum zira hiç belirtim kalmadı pek beklentim de yoktu ya neyse

Arkadaşlar çatlama olmuş mu ona göre değerlendircem

Yok canım zaten regl oldum. Sadece 2 gün gecikmiştim o yüzden gitmedim ama ben normalde yumurtlamamı takip ettikten sonra tam vaktinde olurdum o yüzden şimdi gecikince şüphelenmiştim. Stresten geciktim demekki
Hayirlisi olsun cnm, vakti saati bellidir, daha zamani gelmemis demektir. Annesini cok bekletmeden gelsin

Kızlar benim Bat 9 Şubat ancak aşırı tansiyon düşüklüğü yaşıyorum 7-5 civarında. Covid karantinam da yarın bitiyor. Belki ilaç vs kullanmam gerekebilir ondan dolayı yarın kan vericem Bhcg sonucu alır almaz yazarım buraya

Kızlar bende karında sancılanma var bat 10 veya 11 Şubat test yapsam çıkarmı acaba veya erkenmi,elimde bir tek kaset test var,erken gebelik testim yok -Arwen-

Kızlar adetime 10 gün var resmen adet tarihim gelsin diye bekliyorum böyle birşey olamaz ya yumurtlama üzerinden de 7. Gün bugün geçmek bilmiyor yA

Kızlar adetime 10 gün var resmen adet tarihim gelsin diye bekliyorum böyle birşey olamaz ya yumurtlama üzerinden de 7. Gün bugün geçmek bilmiyor yA
Yumurtlamadan 12 gün sonra ya da 14 gün sonra test yapsanız çıkar zaten. Yani en 5 gününüz kalmış teste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…