Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkeste farklıdır bence
Yaa ben çok merak ediyoruum bunu nasıl öğrencez biz
Gidip kan verelim ne olacaksa olsun artık

Kızlar bugun misafirlikteyim ablam ve yengemin gelinleri hamile. ikisi de bebek kazağı örüyorlar. öyle özendim ki yengem sana da örerim hangi model renk istersen falan dedi içime öküz oturdu sanki...sanki hiç olmayacakmış gibi geliyo bazen tüm umutlarım tükeniyo size de oluyor mu böyle hep o testler negatif cıkacak beta HCG gittiğimde yine 0 cıkacak gibi

O korku hepimizde var cnm ama ne guzel gecikmis. Yarin test yap bence tam zamani. Insallah pozitif cikar. Doktora gittin mi, ne diyor
Yok canım zaten regl oldum. Sadece 2 gün gecikmiştim o yüzden gitmedim ama ben normalde yumurtlamamı takip ettikten sonra tam vaktinde olurdum o yüzden şimdi gecikince şüphelenmiştim. Stresten geciktim demekki

Evet saydığım belirtileri yaşıyorum ve bel ağrısıda var
Benide bel ağrısı yoruyo şuan acaba erken adet olabilir miyim diye düşünüyorum. 2 ay önce de 7gün erken olmuştum kistim olduğunu öğrenmiştim inşaAllah yaşadıklarımızın hepsi gebelik belirtisidir

Selam kızlar, benim 59 çıkmıştı kan sonucum bugün tekrar verdim beklyoruz. Doktorla folik asit falan konuştuk ama reçete vermedi bişey anlamadım benim mi eczaneden reçetesiz mi almam lazım
Dr un sana bir marka önermesi lazımdı. Ben hamile kaldığımda içtiğim folik asiti değiştirtip efa-mom diye bir markaya başlattı

İnşallah bu ay hayırlı haberleri alırız beraber aynı gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…