Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
7 aydır çevremde herkes hamile her ay en az 3 gebelik haberi alıyorum. Ve nerden baksan evlendiğim zaman 20 ye yakın tanıdgım eş dost akraba arkadas düğünü olmuştur ve ben hariç hepsi hamile. Kıskançlık filan değilde insan üzülüyor ne biliyim biz niye imtihan oluyoruz diye. Bazen bnada hiç olmayacakmış gibi geliyor sonra diyorum böyle konuşmuyum daha kötü imtihan olacak diye. Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah artık 🙏🏻🙏🏻
Marifet doğurmak hamile kalmak değil ki. Kaçı gerçekten o çocuğu iyi bir aileye kavuşturacak? Kaçı gerçekten anne baba görevlerini yerine doğru getirebilecek. Kaç yaşında doğurduğunun ne önemi var? 1.5 yıldır evliyim çocuk için erken diyorduk arkamdan diyolarmış ki " acaba çocuğu mu olmuyor?" Yahu kime ne? Oluyorsa da bana dert olmuyorsa da bana dert 😂 insanların hayatımıza yorum yapmalarına izin vermemeliyiz, benim hayatım canım ne zaman isterse o zaman yaparım diyebilmeli. İnsanların psikolojik şiddetlerine direnç göstermeli🙏🏻 onun haricinde her zmaan derim rabbimin vermediğinde vereceğinden daha öok hayır vardır eminim. En doğru zamanda en hayırlı evlatların olsun inşallah 😍 sıkma canınıı, bu hayat seniiin. 🌺

Kızlar merhaba. Elimde kullanmayı yarım bıraktığım içinde 38 adet folik asit olan folidays marka folik asit var. Dr vitaminimi değiştirdi ziyan olmasın istiyorum. İhtiyacı olan varsa özelden mesaj atsın uygun yolla göndermek istiyorum
Canım sonra da kullanabilirsin yine de ne güzel düşünmüşsün😊😊 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu arada 😊

Merhaba kızlar günlerdir okuyamadım mesajları ne oldu ne bitti takip etmekte zorlandım güzel haber alanları tebrik ederim...almayanlar da en kısa zamanda alsın inşallah -Arwen- -Arwen- naptın canım son durumun nedir.

ben baya baya regl bekliyorum zira hiç belirtim kalmadı pek beklentim de yoktu ya neyse

Arkadaşlar çatlama olmuş mu ona göre değerlendircem
InShot_20220204_213753899-01.jpeg

Yok canım zaten regl oldum. Sadece 2 gün gecikmiştim o yüzden gitmedim ama ben normalde yumurtlamamı takip ettikten sonra tam vaktinde olurdum o yüzden şimdi gecikince şüphelenmiştim. Stresten geciktim demekki 😊
Hayirlisi olsun cnm, vakti saati bellidir, daha zamani gelmemis demektir. Annesini cok bekletmeden gelsin 😊

Kızlar benim Bat 9 Şubat ancak aşırı tansiyon düşüklüğü yaşıyorum 7-5 civarında. Covid karantinam da yarın bitiyor. Belki ilaç vs kullanmam gerekebilir ondan dolayı yarın kan vericem Bhcg sonucu alır almaz yazarım buraya 🙏

Kızlar bende karında sancılanma var bat 10 veya 11 Şubat test yapsam çıkarmı acaba veya erkenmi,elimde bir tek kaset test var,erken gebelik testim yok -Arwen- -Arwen-

Kızlar adetime 10 gün var resmen adet tarihim gelsin diye bekliyorum böyle birşey olamaz ya yumurtlama üzerinden de 7. Gün bugün geçmek bilmiyor yA 🥺🥺🥺🥺

Kızlar adetime 10 gün var resmen adet tarihim gelsin diye bekliyorum böyle birşey olamaz ya yumurtlama üzerinden de 7. Gün bugün geçmek bilmiyor yA 🥺🥺🥺🥺
Yumurtlamadan 12 gün sonra ya da 14 gün sonra test yapsanız çıkar zaten. Yani en 5 gününüz kalmış teste ☺️

X