Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşaAllahh ne zaman test yapmayı düşünüyosun
Sizde akıntı,sürekli yemek yeme isteği,baş ağrısı,ara ara mide bulantısı,bazen kasık ağrısı varmı acaba veya herhangi bir belirti yaşıyormusunuz

Selam kızlar, benim 59 çıkmıştı kan sonucum bugün tekrar verdim beklyoruz. Doktorla folik asit falan konuştuk ama reçete vermedi bişey anlamadım benim mi eczaneden reçetesiz mi almam lazım
Bana da kullan dedi. Devlet karsilamiyormus kesene uygun olani al dedi :)

Aynen bendee normalde 10 gün felan gecikirdi 15 gün oldu.. bundan 12 gün önce bat günümde tek taraflı kasık ağrım oldu herhalde o zaman yumurtladım diyorum kasık ağrısından 2 hafta sonra mutlaka regl olurum o yüzden haftasonunu atlatıp test yapıcam canım bende

Ben de siparş vericektim ama dayanamam hemen yapmaya başlarım diye vermedim Benim de sağ tarafımda batmalar vardı dün de bel ağrısı başladı bugunde rahmimde doluluk gibi bi his var erken regli mi olucam yoksa belirti mi anlam veremedim bi de bugun marketten günlük ped almaya gittim sağolsunlar en üstteki rafa koymuşlar çok çok zor uzandım çok zorladım kendimi hemen kasığıma şiddetli ağrı girdi bu niye oldu anlamadım. inşaAllah gebelik belirtisidir de 11şubatta güzel haberi alırız
Şuan hiçbir belirtim yok
valla canım belirti olsa ayrı dert olmasa ayrı dert
Sizde akıntı,sürekli yemek yeme isteği,baş ağrısı,ara ara mide bulantısı,bazen kasık ağrısı varmı acaba veya herhangi bir belirti yaşıyormusunuz
Saydıklarının arasında sadece beyaz akıntıyla kasık ağrısı var canım diğer saydıkların olmadı. Sen saydığın belirtileri mi yaşıyosun?

Erken gebelik almamak için kendimi zor tutuyorum normal gebelik var elimde 2 tane

Kullanım talimatlarında yazıyor aslında

Evet saydığım belirtileri yaşıyorum ve bel ağrısıda var

Eki Görüntüle 3000928 Pik olmadı umudumu kesmeli miyim acaba adetlerim düzensiz tahmini 15 Şubat
Kızlar lütfen bana yardım edin buraya fotoğrafı attıktan sonra bi baktım çok özür dilerim belime bi ağrı girdi ve çamaşırıma kahverengi leke geldi. Adetim en erken olsa olsa ayın 8nde 10unda olur. İki aydır da bu şekilde kahverengi leke ile başlıyordu doktor bi sorun olmadığını söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…