Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşaAllahh🤲🏻🥰 ne zaman test yapmayı düşünüyosun😄
Sizde akıntı,sürekli yemek yeme isteği,baş ağrısı,ara ara mide bulantısı,bazen kasık ağrısı varmı acaba 🙄 veya herhangi bir belirti yaşıyormusunuz

54481CEC-4589-4AC4-AFC5-7ABE0DEEA614.jpeg
Pik olmadı umudumu kesmeli miyim acaba adetlerim düzensiz tahmini 15 Şubat 😔

Ben daha yeni basladik yapmaya bi ay denedik olmadi sonraki ay covid oldum ayin 25 adet gunumdu adet olup denicektik yine fakat adet olmadim intohap vs vardi fitil kullandim omu geciktirdi bilemem ama 2 ay jormal 3. Ay gevikiyor bu ay diyorum normaldir gecikmem ama bugun olmam gerek mesela o gecikmeye gore olmadım bakalım
Aynen bendee normalde 10 gün felan gecikirdi 15 gün oldu.. bundan 12 gün önce bat günümde tek taraflı kasık ağrım oldu herhalde o zaman yumurtladım diyorum kasık ağrısından 2 hafta sonra mutlaka regl olurum o yüzden haftasonunu atlatıp test yapıcam canım bende

Bende 11 şubat geçen ay bu ay için erken gebelik yapmicam dedim ama test aldım gene dayanamayıp🤦‍♀️ bugün geldi testlerim ama erken diye düşünüyorum test için 3 yada 4 gün kala yaparım ben kasık batmalarım bel ağrım çok az da göğüs hassasiyetim var şuanlık ama regli önceside benzer şeyler yaşadığımdan belirtidir diyemiyorum
Ben de siparş vericektim ama dayanamam hemen yapmaya başlarım diye vermedim🤦🏻‍♀️ Benim de sağ tarafımda batmalar vardı dün de bel ağrısı başladı bugunde rahmimde doluluk gibi bi his var erken regli mi olucam yoksa belirti mi anlam veremedim😒 bi de bugun marketten günlük ped almaya gittim sağolsunlar en üstteki rafa koymuşlar çok çok zor uzandım çok zorladım kendimi hemen kasığıma şiddetli ağrı girdi bu niye oldu anlamadım. inşaAllah gebelik belirtisidir de 11şubatta güzel haberi alırız🥰
Şuan hiçbir belirtim yok 😔
valla canım belirti olsa ayrı dert olmasa ayrı dert😔
Sizde akıntı,sürekli yemek yeme isteği,baş ağrısı,ara ara mide bulantısı,bazen kasık ağrısı varmı acaba 🙄 veya herhangi bir belirti yaşıyormusunuz
Saydıklarının arasında sadece beyaz akıntıyla kasık ağrısı var canım diğer saydıkların olmadı. Sen saydığın belirtileri mi yaşıyosun?

Erken gebelik almamak için kendimi zor tutuyorum🤣 normal gebelik var elimde 2 tane

çok teşekkür ederim cevaplar için 🥰🤗🙏
umarım öyledir emin olamadım çünkü çok erken belli oldu. adetin geçmesini bekliyorum kan testi için 😊 kaset testlerin ve erken gebeliklerin kaç ölçtüğünü arıyorum günlerdir nette, kafam ona takıldı aslında, hiçbir yerde bulamadım.

Kullanım talimatlarında yazıyor aslında

Ben de siparş vericektim ama dayanamam hemen yapmaya başlarım diye vermedim🤦🏻‍♀️ Benim de sağ tarafımda batmalar vardı dün de bel ağrısı başladı bugunde rahmimde doluluk gibi bi his var erken regli mi olucam yoksa belirti mi anlam veremedim😒 bi de bugun marketten günlük ped almaya gittim sağolsunlar en üstteki rafa koymuşlar çok çok zor uzandım çok zorladım kendimi hemen kasığıma şiddetli ağrı girdi bu niye oldu anlamadım. inşaAllah gebelik belirtisidir de 11şubatta güzel haberi alırız🥰

valla canım belirti olsa ayrı dert olmasa ayrı dert😔

Saydıklarının arasında sadece beyaz akıntıyla kasık ağrısı var canım diğer saydıkların olmadı. Sen saydığın belirtileri mi yaşıyosun?
Evet saydığım belirtileri yaşıyorum ve bel ağrısıda var

Eki Görüntüle 3000928 Pik olmadı umudumu kesmeli miyim acaba adetlerim düzensiz tahmini 15 Şubat 😔
Kızlar lütfen bana yardım edin buraya fotoğrafı attıktan sonra bi baktım çok özür dilerim belime bi ağrı girdi ve çamaşırıma kahverengi leke geldi. Adetim en erken olsa olsa ayın 8nde 10unda olur. İki aydır da bu şekilde kahverengi leke ile başlıyordu doktor bi sorun olmadığını söylemişti

X