Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh ahh amin canım inşaAllah🤲🏻 kendimizi mi dinliyoruz yoksa gerçekten tutunmaya mı çalışıyo bebişler bi anlasak da ona göre davransak😄 kendimi dinlemicem belirti aramıcam diyorum ama hep bişey oluyo vucudumda🤦🏻‍♀️
Her günümü günlük tutar gibi yazıyorum ki olurda bu ayda olmazsa öbür ay bunları yasadıgımda ümitlenmeyeyim diye. Dediğin gibi sürekli farklı birşy oluyo az önce bi anda belime agrı girdi mesela oturdum yine salak salak gülmeye baslaıdm belirti olabilir diye 😃😃😃

Geçmiş olsun canım .. sakin üzülme cunki uzulcke bir durum değil bu daha işin çok başında ogrendigin için oluyor böyle.. işte ben hep bu yüzden diyorum erkenden test yapmayın diye.. sonradan üzücü oluyor boşu boşuna cunki neden daha o gebelik oluşmadı bile birsuru bir eksiklik çıkınca vücut iptal ediyor kızlar ..

Kizlarr Şu video yu bir güzelce dinleyinn!!!!!!!

Yok üzülmedim kuzum aksine sevindim hormonal bi sorunum yok vücudum kendini hazırlıyor diye sağlık olsun rabbim ne zaman nasip ederse buyursun bebiş☺️🌸

Yok üzülmedim kuzum aksine sevindim hormonal bi sorunum yok vücudum kendini hazırlıyor diye sağlık olsun rabbim ne zaman nasip ederse buyursun bebiş☺️🌸
İsteeeeeeee buuuu okumk istediğimm sozlerrr canım benim.. aynen böyle devam.💪🏻. marta en geç nisana hamilesin Allah'ın izniyle.. bak görrrr :halay::KK19:

Her günümü günlük tutar gibi yazıyorum ki olurda bu ayda olmazsa öbür ay bunları yasadıgımda ümitlenmeyeyim diye. Dediğin gibi sürekli farklı birşy oluyo az önce bi anda belime agrı girdi mesela oturdum yine salak salak gülmeye baslaıdm belirti olabilir diye 😃😃😃
Offf aynı bensinn bende adet takvimimde not alıyorum🤦🏻‍♀️🤣 belirti oluncada koltuğun köşesine oturup düşünmeye başlıyorum😂

Offf aynı bensinn bende adet takvimimde not alıyorum🤦🏻‍♀️🤣 belirti oluncada koltuğun köşesine oturup düşünmeye başlıyorum😂
Sonra elini karnına götürüyorsun henüz varlığı bile belli olmayan bebeğinle konuşuyorsun falan filan dimi 😃 Ümit etmek bile o kadar güzel ki 😍😃inşallah sağlıcakla nasip olur hepimize 🤲

Hanımlar iyi geceler. Bat yarın ve benim süt kesiği gibi akıntım var. Adet öncesi olur mu bu

Sarı akıntı üşütme oldugu zaman olur bende ayaklarını sıcak tut. Ne varsa eskilerde varmış patiğini filan giy çıkarma yatana kadar patiğin
Aslında tüm gün evdeyim pandufsuz da gezmiyorum ev cok sıcak tişörtle dolaşıyorum. İnternette kokulu yanma vs varsa enfeksiyon diyorlar ama bende hiçbiri yok sadece sarımtrak bi akıntı

Kızlar herkese iyi geceler, kandiliniz mübarek olsun🌸 tüm sayfaları takip edemedim bebişleri olanlar var mı kan verenler test yapanlar?
Adetim söküldü hem de feci şekilde😵‍💫 parça falan geldi temizlenirken de silince pıhtılı kan gördüm peçetede, kimyasal diyenler doğru tahmin etmiş yani, predictor gönül rahatlığı ile alabilirsiniz😅 gebeliği çıkardı değerim baya düşükken fakat lekelenmenin sonu feci karın ağrısı sırt ağrısı ile (kasığı zaten saymıyorum bide üstüne üşüttüm biraz daha beter ağrı içindeyim) ne yazık ki kimyasalla sonuçlandı🤷🏻‍♀️
Cok gecmıs olsun 🌸 en azından hamile kalabiliyorsunuz hem subat sonu gelmeden tekrar yumurtlama bile görebilirsiniz belki de o telase arasında bebiş tutunur siz hic anlamadan bi bakmıssınız hamişsiniz 💕

Sonra elini karnına götürüyorsun henüz varlığı bile belli olmayan bebeğinle konuşuyorsun falan filan dimi 😃 Ümit etmek bile o kadar güzel ki 😍😃inşallah sağlıcakla nasip olur hepimize 🤲
Kasıkta batma olan yeri seviyorum genelde orda olduğunu düşünüyorum🤣🤣🤣 düşünmesi bile güzel geliyo işte napalımm inşaAllah bir hafta içinde gerçekten bebiş haberini alırızda hakiki bi şekilde mucizemizle konuşuruz🤲🏻😇

Hanımlar iyi geceler. Bat yarın ve benim süt kesiği gibi akıntım var. Adet öncesi olur mu bu
Ben de adetten bi kaç gün önce sarı akıntı başlar genelde ama süt kesiği gibi ya da beyaz renkte akıntı olunca arkadaşlar gebelikten şüpheleniyo eğer adet olmazsan bi test yap istersen inşaAllah gebeliğin hbercisidir😇

X