Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bende anlamiordm millet yazinca akintimda gelince baktm ana gerçekten yumurtluyom gibi ama bnden heray gelmiyor sanki bole akinti beyaz hep varda bu seffaf pek gormem yada ben farketmiorm bn ovulasyon testi kullandigimdan hep hic kafa yormamistim :)
Bende aynı sürekli akıntım var zaten bana normaş gibi geliyor kokusuz beyaz hep olur benim 😊

Benim hep geç olduğu için umursamadım çok hasta gibiydim midem bulanıyordu sürekli birde bebek olduğunu düşünmedim 1 aylık evliydik doktorlar tedavisiz olmaz diyorlardı ben hamile gittim adam şok bende eşimde öyle evlenirken bak benim çocuğum olmayacak diye evlendim adamla ilk aydan hoop 😂😂 yani herşey mümkün canım kaybettik onu ama şimdi tekrar istiyoruz bakalım
Oncelikle cok gecmis olsun Rabbim saglikla nasip etsin insallah tez vakitte bnmde iki kaybim var Rabbim ol dedikten sonra hersey olur yani aslında tum cevaplar bu sozde :)))

Ahh yaşadığım ailedee dinlenmek mii 😂 çok kalabalık bir aileye düştüm ve daha bi kaç saat önce kaynım yüreğimi ağzıma getiriyordu korkuttu beni fena 😂 eşimle birbirimize bakıp güldük😂😂
Canım adetime kaç gün varken yaptın testi benim değerim de senin givi normalde bugün vermem lazım kan ama pazartesiye kaldı

Kizlar selam hayirli kandiller
Bu ay 21. Gunde yumurta catlamasi gordum asiri koyu deildi ama yine baya koyuydu sonra silikleşti (pcos var)
Dun gece ck asiri akintim gelince uzayan kivamda flan intte ovuasyon diye okudum bugun test yaptm yine pik cikti yani 27. Gunum bugun adetime 6-7 gun kaldi bukdr gec yumrtlayan vrmi adet dongum 33 gun
Değerlendir mutlaka canım o akıntı çok önemli geç yumurtlama olabilir adetin geçilebilir

Canım adetime kaç gün varken yaptın testi benim değerim de senin givi normalde bugün vermem lazım kan ama pazartesiye kaldı
Adet günüm geldiğinde sürüntü şeklinde çok az kanamam oldu. Adet oldum sandım ama birtürlü devamı gelmeyince iki gün daha bekledim 3. günü test yaptım betam 25 çıktı

Yok canım, evde clearblue test yaptım

0DDF90C6-57DD-49B0-A7F5-08553AC208D6.jpeg

Olur mu canım yasla cok da alakalı değil amh sadece menopaza yaklasırken düşer
Anne karnında oluşmaya başlayıp zamanla azalıyor doğduğumuz da bile bı kaç milyon yumurta kalıyor daha sonra yaş ilerledikçe yani yumurta bitene kadar vücuttan atılıp menapoz dediğimiz evreye geçiyoruz yaşla alakası şu şekil var 40 yaşındaki bı kadınla 20 yaşındaki bı kadın in değeri aynı olmaz çünkü 40 yaşındaki kadın daha fazla yumurtlamistir bu zamana kadar

X