Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn canım benim inşallah 10 aydır deniyoruz sonunda çok şükür betamın yükseldiğini görebildim. Ama bakalım neler olcak bundan sonra gebelik kesin mi değil mi henüz bilmiyorum betanın yükselmesi lazımmış
Olumlu düşün 😊 genelde herkes bu değerlerde öğrenmiş sanırım gecikmeyi beklemeden yapılan testlerde henüz gebeliğin başları olduğu için değerler düşük çıkabiliyor o yüzden ben değerinin yükseleceğini düşünüyorum umarım sağlıklı bir gebeliktir pozitif düşün 🌸

Olumlu düşün 😊 genelde herkes bu değerlerde öğrenmiş sanırım gecikmeyi beklemeden yapılan testlerde henüz gebeliğin başları olduğu için değerler düşük çıkabiliyor o yüzden ben değerinin yükseleceğini düşünüyorum umarım sağlıklı bir gebeliktir pozitif düşün 🌸
Evet öyleymiş erken yapılan testlerde değer düşük çıkabiliyormuş. Ben lekelenmem olup devamı gelmeyince yerleşme kanamasından şüphelenmiştim demekki öyleymiş cidden

Canm yumurta takibi yaptın mı olmasa doktorla beraber yumurta takibine başla önümüzdeki ay
Evet bu ay ovülasyon yapmıştım ilk kez canım ve kimyasalla sonuçlandı
Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor
Ben ne yazık ki azaltıyodum ama bu gebelik pozitif çıkıp leke gelince stresten iki katına falan çıkardım galiba, hamile olsam bırakırım diye düşünüyorum eşim bırakmazsın dese de🤷🏻‍♀️

Kızlar herkese iyi geceler, kandiliniz mübarek olsun🌸 tüm sayfaları takip edemedim bebişleri olanlar var mı kan verenler test yapanlar?
Adetim söküldü hem de feci şekilde😵‍💫 parça falan geldi temizlenirken de silince pıhtılı kan gördüm peçetede, kimyasal diyenler doğru tahmin etmiş yani, predictor gönül rahatlığı ile alabilirsiniz😅 gebeliği çıkardı değerim baya düşükken fakat lekelenmenin sonu feci karın ağrısı sırt ağrısı ile (kasığı zaten saymıyorum bide üstüne üşüttüm biraz daha beter ağrı içindeyim) ne yazık ki kimyasalla sonuçlandı🤷🏻‍♀️

Ya sanırım öyleymiş evet ama kimyasal gebelik de olabilirmiş 2 gün sonra tekrar kan vermem gerekiyormuş. O yüzden sevinsem mi bilemedim çok karmaşık duygular yaşıyorum öğrendiğimden beri rabbim hayırlısını versin🙏🥺
Erken hareket etmek kötü o yüzden 😏

Kızlar herkese iyi geceler, kandiliniz mübarek olsun🌸 tüm sayfaları takip edemedim bebişleri olanlar var mı kan verenler test yapanlar?
Adetim söküldü hem de feci şekilde😵‍💫 parça falan geldi temizlenirken de silince pıhtılı kan gördüm peçetede, kimyasal diyenler doğru tahmin etmiş yani, predictor gönül rahatlığı ile alabilirsiniz😅 gebeliği çıkardı değerim baya düşükken fakat lekelenmenin sonu feci karın ağrısı sırt ağrısı ile (kasığı zaten saymıyorum bide üstüne üşüttüm biraz daha beter ağrı içindeyim) ne yazık ki kimyasalla sonuçlandı🤷🏻‍♀️
My_Moonlight06 My_Moonlight06 Ruyaperisi Ruyaperisi C Cansinn10 Venev Venev Papatyamelo Papatyamelo kızlar sizler naptınız durum nedir? Güzel haberler verin bana☺️❤️

Beta-hcg sonucum çıktı 24,25 sonucum.
referans ise 0-4 aralığı yazıyor.
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip eder inşaAllah🤲🏻😇 daha yeni öğrenmişsin hemen acaba kimyasal mı olur diye aklını kurcalama stres yapma. Güzelce keyfini çıkar bu haberin ve bol bol dinlen🥰

Kızlar sigara kullanıyor musunuz bu süreçte bıraktınız mı azalttınız mı sizlerde durum ne ben baya azalttım çok canım isteyince içiyorum ama yine günde 3 4 oluyor
Bende günde 3-4 tane içiyorum azalttım bu şekilde. Ama bazı günler oluyor ki vücudum aşırı strese giriyor o zaman çoğaltıyorum. Stresten daha az zarar verir bana diye

Canım adet sökücü masajı yap hiç ağrısız atarsın tüm kanı aynı zamanda sonrası için yumurta kalitesini de etkiliyormuş daha sağlıklı yumurtalar oluşuyormuş ayrıca hiç üzme kendini demek ki gebe kalabiliyorsun ve kimyasal sonrası gebe kalma ihtimali cok yüksek bu ay sıkı çalışırsanız bence sansınız cok yüksek

Bende günde 3-4 tane içiyorum azalttım bu şekilde. Ama bazı günler oluyor ki vücudum aşırı strese giriyor o zaman çoğaltıyorum. Stresten daha az zarar verir bana diye
Bende öyleyim stres oldukça ard arda ikinciyi yaktığım oluyor hamile olunca nasıl bırakıcaz hiç bilmiyorum

Yarın bi erken gebelik testi dene istersen bende kendimi çok zor tutuyorum çok etken biliyorum ama kendime hakim
Allahta elimde kaset test var yoksa gaza gelir yapardım 🤣🤣
Tamam canım teşekkür ederim güzel düşüncelerin için c.tesi rekrar kan verircem 🙏
Sağlıkla ilerlesin gebeliğin🙏🏼 bata kaç gün kala öğrendin canım ?

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip eder inşaAllah🤲🏻😇 daha yeni öğrenmişsin hemen acaba kimyasal mı olur diye aklını kurcalama stres yapma. Güzelce keyfini çıkar bu haberin ve bol bol dinlen🥰
Ahh yaşadığım ailedee dinlenmek mii 😂 çok kalabalık bir aileye düştüm ve daha bi kaç saat önce kaynım yüreğimi ağzıma getiriyordu korkuttu beni fena 😂 eşimle birbirimize bakıp güldük😂😂

Bende öyleyim stres oldukça ard arda ikinciyi yaktığım oluyor hamile olunca nasıl bırakıcaz hiç bilmiyorum
Valla kuzum aylardır uğrasıyoruz çocuk için şimdi bile vicdan yapıyorux içtiğimizde bence içimizde bi canlının büyüdüğünü öğrendiğimiz an bitecektir bu iş anne iç güdüsü ile

X