Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bat tarihimde 11 şubat dünden beri sağ kasığımda batmalar oluyo eğilirken daha çok belli ediyo kendini, sabah da beyaz akıntım oldu ve devam ediyo az önce de feci bi bel ağrısı başladı inşaAllah tüm bunlar bebişin tutunmasına işarettir🤲🏻 Yumurtlamanın da 6.günündeyim bu arada sen takip etmiş miydin yumurtlamanı?
Tarihlerimiz aynı bende de 2 gün sağ kasık batması oldu geçti bugun. Akıntım hep devam ediyor zaten yumurtlamadan bu yana ama bel agrısı yok inşallah tüm bunlar bir belirtisidir 🤲😍

My_Moonlight06 My_Moonlight06 @Ruyaperisi @Cansinn10 Venev Venev @Papatyamelo kızlar sizler naptınız durum nedir? Güzel haberler verin bana☺️❤️
Geçmiş olsun canım .. sakin üzülme cunki uzulcke bir durum değil bu daha işin çok başında ogrendigin için oluyor böyle.. işte ben hep bu yüzden diyorum erkenden test yapmayın diye.. sonradan üzücü oluyor boşu boşuna cunki neden daha o gebelik oluşmadı bile birsuru bir eksiklik çıkınca vücut iptal ediyor kızlar ..

Kizlarr Şu video yu bir güzelce dinleyinn!!!!!!!

Valla kuzum aylardır uğrasıyoruz çocuk için şimdi bile vicdan yapıyorux içtiğimizde bence içimizde bi canlının büyüdüğünü öğrendiğimiz an bitecektir bu iş anne iç güdüsü ile
Bir çoğu zaten hamile kalınca tiksindiğini söylüyor inşallah bende de öyle olur Baska türlü cok zor olacak cunku cok zorlandıkça bir tane içerim diye düşünüyorum. Sende mide bulantısı falan var mı canım bende hiç bişey yok ya ☹️

Canım adet sökücü masajı yap hiç ağrısız atarsın tüm kanı aynı zamanda sonrası için yumurta kalitesini de etkiliyormuş daha sağlıklı yumurtalar oluşuyormuş ayrıca hiç üzme kendini demek ki gebe kalabiliyorsun ve kimyasal sonrası gebe kalma ihtimali cok yüksek bu ay sıkı çalışırsanız bence sansınız cok yüksek
Adet sökücü masaj ne kız🙄🤔 ay herkes öyle diyo ama benim önümüzdeki ovülasyon döneminde evim dolup taşacak işlerim çok birikti yoğun olacak yani pek şans yok😕

Ya sanırım öyleymiş evet ama kimyasal gebelik de olabilirmiş 2 gün sonra tekrar kan vermem gerekiyormuş. O yüzden sevinsem mi bilemedim çok karmaşık duygular yaşıyorum öğrendiğimden beri rabbim hayırlısını versin🙏🥺
Tebrik ederimmm 😍 bizi de duana ekle lütfen ayrıca hiç kötü düşünme 2 gün sonra yükselecektir güzel düşün güzel olsun

Allahta elimde kaset test var yoksa gaza gelir yapardım 🤣🤣

Sağlıkla ilerlesin gebeliğin🙏🏼 bata kaç gün kala öğrendin canım ?
Benim adetim genelde 25 26 günde bir oluyor. 25. Günümde yani geçtiğimiz salı sabahı lekelenmem oldu ve adet olucam sandım. Lekelenme sonrası adetim sökülürdü. İlk defa leke sonrası adetim sökülmeyince şüphelendim bi iki gün daha bekliyim dedim. Regl dönemimde yapmış oldum testimi yani.

Bir çoğu zaten hamile kalınca tiksindiğini söylüyor inşallah bende de öyle olur Baska türlü cok zor olacak cunku cok zorlandıkça bir tane içerim diye düşünüyorum. Sende mide bulantısı falan var mı canım bende hiç bişey yok ya ☹️
Mide bulantısı için filan erken bence ya. Hani hamilelik adet bittiğinden itibaren başlıyor ya sayılmaya 4. Haftada filan başlar o belirti

Adet sökücü masaj ne kız🙄🤔 ay herkes öyle diyo ama benim önümüzdeki ovülasyon döneminde evim dolup taşacak işlerim çok birikti yoğun olacak yani pek şans yok😕
Bir gebenin günlüğü diye youtube da bir sayfa var canım onun massjını yap hem yumurta gelişimine etkisi var hem adet söktürüyor ve masajı yaptığın zaman ağrın dahi kalmıyor cok rahat geçiriyorsun ben geçen ay tam 25 gün geciktim yani bir ay neredeyse adet olmadım sonra o masajı yaptım sıcak suya girdim derken sabahına oldum ve o kadar gecikmeye rağmen hiç ağrım olmadı

Canımmm en azından hamile kalabildin bu işin güzel tarafı. Şubat daha bitmedi bu ay senden haber gelecek inanıyorum 🙏🏻. Sanki eşim çocuk fikrinden uzak bilmiyorum bu ay pas geçebiliriz nasip kısmet her şey. Bu gece herkesin gönül muradını hayırlı eylesin rabbim 😊
Senin test pozitif çıkmamısydı başka testle mi karıştırıyorum ben

S sedacamasal R Random3 partalina_ partalina_ Hayat su Hayat su kızlaar benim bugün yumurta çatlaması gibi beyaz pütürlü akıntım oldu. Yeni çatlamış olabilir mii ua yumurtam kafam karıştı
Hayır canım çatladıktan bi Kaç gün sonra sanırım akıntı koyulaşıyor pütürlü hale geliyor öyle okumuştum İnternette benim akıntı da sarıya döndü bugün yine gün boyu devam etti neye işaret bilmiyorum

Hayır canım çatladıktan bi Kaç gün sonra sanırım akıntı koyulaşıyor pütürlü hale geliyor öyle okumuştum İnternette benim akıntı da sarıya döndü bugün yine gün boyu devam etti neye işaret bilmiyorum
Sarı akıntı üşütme oldugu zaman olur bende ayaklarını sıcak tut. Ne varsa eskilerde varmış patiğini filan giy çıkarma yatana kadar patiğin

Bir gebenin günlüğü diye youtube da bir sayfa var canım onun massjını yap hem yumurta gelişimine etkisi var hem adet söktürüyor ve masajı yaptığın zaman ağrın dahi kalmıyor cok rahat geçiriyorsun ben geçen ay tam 25 gün geciktim yani bir ay neredeyse adet olmadım sonra o masajı yaptım sıcak suya girdim derken sabahına oldum ve o kadar gecikmeye rağmen hiç ağrım olmadı
Hmm bi bakıyım canım çok sağol. Benim adetim normalde de hem çok ağır ağrılı geçer hem çok yoğun geçer ilaçsız yerimden kalkamam ben ama bunun ağrısı başkaymış sızı gibi tuhaf bi ağrı normal adet ağrısı değil bakıyım olmadı yapıyım o masajı
Canımmm en azından hamile kalabildin bu işin güzel tarafı. Şubat daha bitmedi bu ay senden haber gelecek inanıyorum 🙏🏻. Sanki eşim çocuk fikrinden uzak bilmiyorum bu ay pas geçebiliriz nasip kısmet her şey. Bu gece herkesin gönül muradını hayırlı eylesin rabbim 😊
Aynen canım hormonal sorunum yok demek ki diye düşünüyorum ben de her şerde bi hayır vardır🌸 aa neden öyle düşündün ki konuştunuz mu bu konuyu?

Ahh yaşadığım ailedee dinlenmek mii 😂 çok kalabalık bir aileye düştüm ve daha bi kaç saat önce kaynım yüreğimi ağzıma getiriyordu korkuttu beni fena 😂 eşimle birbirimize bakıp güldük😂😂
Aman diyim dikkat et😂 kalabalık aile varsa sıkıntı o zaman hamiş olduğunu söyleyene kadar getir götür ikram işleri devamke😄 Rabbim ailenizle ağzınızın tadını hiç bozmasın inşaAllah🥰

Tarihlerimiz aynı bende de 2 gün sağ kasık batması oldu geçti bugun. Akıntım hep devam ediyor zaten yumurtlamadan bu yana ama bel agrısı yok inşallah tüm bunlar bir belirtisidir 🤲😍
Ahh ahh amin canım inşaAllah🤲🏻 kendimizi mi dinliyoruz yoksa gerçekten tutunmaya mı çalışıyo bebişler bi anlasak da ona göre davransak😄 kendimi dinlemicem belirti aramıcam diyorum ama hep bişey oluyo vucudumda🤦🏻‍♀️

X