Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de adetten bi kaç gün önce sarı akıntı başlar genelde ama süt kesiği gibi ya da beyaz renkte akıntı olunca arkadaşlar gebelikten şüpheleniyo eğer adet olmazsan bi test yap istersen inşaAllah gebeliğin hbercisidir😇
3 gün önce yaptım negatifti :)

Ben de adetten bi kaç gün önce sarı akıntı başlar genelde ama süt kesiği gibi ya da beyaz renkte akıntı olunca arkadaşlar gebelikten şüpheleniyo eğer adet olmazsan bi test yap istersen inşaAllah gebeliğin hbercisidir😇
Umarım öyledir

Hmm bi bakıyım canım çok sağol. Benim adetim normalde de hem çok ağır ağrılı geçer hem çok yoğun geçer ilaçsız yerimden kalkamam ben ama bunun ağrısı başkaymış sızı gibi tuhaf bi ağrı normal adet ağrısı değil bakıyım olmadı yapıyım o masajı

Aynen canım hormonal sorunum yok demek ki diye düşünüyorum ben de her şerde bi hayır vardır🌸 aa neden öyle düşündün ki konuştunuz mu bu konuyu?
Benden kaynaklı sıkıntılar derin biraz ☺️ Aramızda bir sıkıntı yok çok şükür 😅 dönemsel şeyler sanırım 🤷🏼‍♀️

Kuzum hastaneye gittim serum taktılar falan yazmışsın noldu hayrolsun? Regl mi oldun test mi yaptın negatif?
Gttim gitmez olaydim meraktan catlayinca ya meraktan ya... Gelirmiş ne gelirse😀😀 beta istedim idrar aldılar serum verdiler üniversite hastanesi olunca araştırma araştırma bı kaldılar hafif sol kasigim ağrıyor ama adetim gelicek sanırım dedim bide yani şiddetli agrio desem ameliyata alicaklardi😀💕

Kasıkta batma olan yeri seviyorum genelde orda olduğunu düşünüyorum🤣🤣🤣 düşünmesi bile güzel geliyo işte napalımm inşaAllah bir hafta içinde gerçekten bebiş haberini alırızda hakiki bi şekilde mucizemizle konuşuruz🤲🏻😇
Ya benim kasık batmalarım geçti sende devam ediyor mu. bugün eşime diyorum acaba gidip kan versem 3-5 bişey cıkmaz mı 😃 oda bekleyelim diyor acaba versek kan cıkar mı ki

Kizlar selam hayirli kandiller
Bu ay 21. Gunde yumurta catlamasi gordum asiri koyu deildi ama yine baya koyuydu sonra silikleşti (pcos var)
Dun gece ck asiri akintim gelince uzayan kivamda flan intte ovuasyon diye okudum bugun test yaptm yine pik cikti yani 27. Gunum bugun adetime 6-7 gun kaldi bukdr gec yumrtlayan vrmi adet dongum 33 gun

Ya benim kasık batmalarım geçti sende devam ediyor mu. bugün eşime diyorum acaba gidip kan versem 3-5 bişey cıkmaz mı 😃 oda bekleyelim diyor acaba versek kan cıkar mı ki
Eğildikçe oluyo canım bi de sanki adet olucakmış gibi arada ağrı vurmaya başladı acaba erken mi adet olucam diye düşündüm🤔 inşaAllah öyle bişey olmaz🤲🏻 Aman diyim erkenden kan da verme daha çok erken çıkmaz ben kendime sabırsız derdim sen benden daha vahim çıktın😂

Bu ay 21. Gunde yumurta catlamasi gordum asiri koyu deildi ama yine baya koyuydu sonra silikleşti (pcos var)
Dun gece ck asiri akintim gelince uzayan kivamda flan intte ovuasyon diye okudum bugun test yaptm yine pik cikti yani 27. Gunum bugun adetime 6-7 gun kaldi bukdr gec yumrtlayan vrmi adet dongum 33 gun
Benim başıma hiç gelmedi ama burda 21.günde yumurtlama görenleri çok gördüm sen yine de aksatma bi kaç günü mutlaka değerlendir. Ne olur ne olmaz bakarsın bu denediklerin tutar garantiye almakta fayda var canım😊

Bende de pcos var ama ben takip etmiyorum ovü ile sadece şöyle yardımcı olabilirim ilk gebeliğimde 25 gün geçmişti reglim bebeği öğrendiğimde ve bebek iki haftalıktı daha 😂 ne zaman yumurtladım ne zaman yerleşti bilmiyorum canım

Benim başıma hiç gelmedi ama burda 21.günde yumurtlama görenleri çok gördüm sen yine de aksatma bi kaç günü mutlaka değerlendir. Ne olur ne olmaz bakarsın bu denediklerin tutar garantiye almakta fayda var canım😊
Bende duydumda bn 27. Gunde yumurtluyorum bakalım artık sansa birakmicam tabiki :))

Kızlar maşallah akıntıdan yumurtladıklarını anlıyorlar ben hiç alakam yok bir insan vücudunu ancak bu kadar tanımaz 😂😂

Bende de pcos var ama ben takip etmiyorum ovü ile sadece şöyle yardımcı olabilirim ilk gebeliğimde 25 gün geçmişti reglim bebeği öğrendiğimde ve bebek iki haftalıktı daha 😂 ne zaman yumurtladım ne zaman yerleşti bilmiyorum canım
O halde adete yakin yumrtlama ihtimaliniz yuksek demekki olabilme ihtimali var tskler adetten sonra iyi 25 gun beklediniz hemen sokturucu veriorlr cnku yani bu hamilelik isleri karisik baya :)))

Kızlar maşallah akıntıdan yumurtladıklarını anlıyorlar ben hiç alakam yok bir insan vücudunu ancak bu kadar tanımaz 😂😂
Valla bende anlamiordm millet yazinca akintimda gelince baktm ana gerçekten yumurtluyom gibi ama bnden heray gelmiyor sanki bole akinti beyaz hep varda bu seffaf pek gormem yada ben farketmiorm bn ovulasyon testi kullandigimdan hep hic kafa yormamistim :)

O halde adete yakin yumrtlama ihtimaliniz yuksek demekki olabilme ihtimali var tskler adetten sonra iyi 25 gun beklediniz hemen sokturucu veriorlr cnku yani bu hamilelik isleri karisik baya :)))
Benim hep geç olduğu için umursamadım çok hasta gibiydim midem bulanıyordu sürekli birde bebek olduğunu düşünmedim 1 aylık evliydik doktorlar tedavisiz olmaz diyorlardı ben hamile gittim adam şok bende eşimde öyle evlenirken bak benim çocuğum olmayacak diye evlendim adamla ilk aydan hoop 😂😂 yani herşey mümkün canım kaybettik onu ama şimdi tekrar istiyoruz bakalım

X