Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamanın bir iki gün sonrasında kiminde kahve akıntı görülüyo bu çatlamaya işaret bi ara bende de olmuştu. Yerleşme kanaması genelde adetten bi kaç gün önce ya da adet gününde görülüyo o yüzden yerleşme kanaması olduğunu pek sanmıyorum. Ne zaman test yapmayı düşünüyosun☺️ Ben de sabırsızlıkla gün sayıyorum inşaAllah hepimiz güzel haberler alırız🤲🏻
Muhtemelen 2-3 gün kala yaparım ☺️ Vücut çok değişim gösterdi bende ama psikolojik diye bekliyorum 🤓 iki gün önce birisi bana kesin hamilesin dedi kendisi de hamile. Bakalım inşaallah güzel haberler alırız. Belki benden önce alırsın 🤩

Muhtemelen 2-3 gün kala yaparım ☺️ Vücut çok değişim gösterdi bende ama psikolojik diye bekliyorum 🤓 iki gün önce birisi bana kesin hamilesin dedi kendisi de hamile. Bakalım inşaallah güzel haberler alırız. Belki benden önce alırsın 🤩
Bu psikolojimiz bizi her ay hamile olarak gösteriyo zaten bi türlü baş edemiyoruz bununla🤦🏻‍♀️ Hepimiz güzel haberler alalım inşaAllah bende dayanamayıp 3-4 gün sonra yaparım gibime geliyo😄 hamile arkadaşında hissetmiştir belki bakarsın doğru çıkar😍

🌸İyi akşamlar hanımlar🌸
Kandiliniz mübarek olsun insallah 🌷 Allahim dualarımızı kabul etsin🌷
Burda kalabalık bir grubuz bir kac dakikaninizi bu mubarek gunde dua ederken bana da ayırırsanız cok mutlu olurum ettiğiniz dualar misliyle size dönsün insallah🤲🏻 Bursadan Gizem 🙋🏻‍♀️ Bebek istiyorum uzun yıllardır, suanda da tedavi görüyorum bu mübarek aylarda, mubarek günde banada bir ayetel kursi okuyup gönderirseniz cok sevinirm kimin duasi kabul olurmuş bilinmez simdiden Allah razi olsun, Allahim burdaki benim gibi olan bütün kizkardeslerimin kucağını bos bırakmasın insallah isteyen herkese nasip etsin insallah, hamiş olanlar da sağlıkla kucaklarına alsinlar insallah, yavrusu olanlarda sağlıkla anali babali büyütsün insallaaah ben hepimiz icin ettim etmeyede devam edecegim burdan da yazmak ve dua istemek geldi icimden 🌸 dua eden herkese cok teşekkür ederim, Rabbim sizlerinde gönlüne gore versin 🤲🏻
Okurken tuylerim diken diken oldu. Allah tez vakitte hayirlisiyla saglikla nasip etsin cnm, herkesle birlikte

Bu psikolojimiz bizi her ay hamile olarak gösteriyo zaten bi türlü baş edemiyoruz bununla🤦🏻‍♀️ Hepimiz güzel haberler alalım inşaAllah bende dayanamayıp 3-4 gün sonra yaparım gibime geliyo😄 hamile arkadaşında hissetmiştir belki bakarsın doğru çıkar😍
Ayyy lütfen inşaallah Rabbim. Allah yanıltmasın onu 😍
Valla kafayı yemeden anne olursak çok şükür 😂😂😂

Ayyy lütfen inşaallah Rabbim. Allah yanıltmasın onu 😍
Valla kafayı yemeden anne olursak çok şükür 😂😂😂
2 yıldır uğraşıyorum çok şükür kafayı yemedim inşaAllah da yemeyiz🤣 adamlar gibi sakin kalmayı beceremiyoruz maalesef Allah hepimizin yardımıcı olsun🤲🏻😄

Kızlar adetten önce mide bulantısı yaşayanınız varmı 😔 ya dün gecede midem bulanmıştı sigaradan dedim ama şimdi hiç içmedim midem çok kötü 🥺🥺 üşütmedim hatta pijamanın altından dahi tayt giyiyorum 🙈 nolur yardım edin başımı bile bi tutar etti ağrıyor mu dönüyor mu anlamadım

Yaaa pozitif çok güzel sağlıkla ilerlesin 🌸
Ya sanırım öyleymiş evet ama kimyasal gebelik de olabilirmiş 2 gün sonra tekrar kan vermem gerekiyormuş. O yüzden sevinsem mi bilemedim çok karmaşık duygular yaşıyorum öğrendiğimden beri rabbim hayırlısını versin🙏🥺

Çok tebrik ederim hayırlı olsun 😊 Rabbim sağlıkla ilerlemesini ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim 🌸
Aminn canım benim inşallah 10 aydır deniyoruz sonunda çok şükür betamın yükseldiğini görebildim. Ama bakalım neler olcak bundan sonra gebelik kesin mi değil mi henüz bilmiyorum betanın yükselmesi lazımmış

Ya sanırım öyleymiş evet ama kimyasal gebelik de olabilirmiş 2 gün sonra tekrar kan vermem gerekiyormuş. O yüzden sevinsem mi bilemedim çok karmaşık duygular yaşıyorum öğrendiğimden beri rabbim hayırlısını versin🙏🥺
Aklına hic kötü şeyler getirme kimleri gördük burada çok düşükken öğrenip sağlıkla ilerleyen 2 gün sonra aynın yerde kan ver takibini yap mutlaka

X