Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım siz marta kadar o doktorun tedavisine devam edin eğer düzelme olmazsa bana yaz mutlaka eşimin kullandığı ilaçları söylim onları deneyin bide trental bizde ilk tedavide vardı dna hasarı nda çok daha farklı ilaçlar kullandık biz ama inşallah en kısa zamanda düzelir sorununuz

Canım inşallah dış gebelik değildir ama dış gebelik olsa bile bj kadar düşük değerle ameliyat falan yapmazlar benim 350 lerdeyken iğne tedavisi oldum geçen sene tek doz iğneyle 4. Gün 50 ye kadar düşmüştü doktor 6 ay korunma süresi veedi korunma sonrası bu 7. Aydı ve çok şükür pozitifi gordüm şimdi 2 günde bir kan vercem sağljklı bir gebelik olup olmadığını oğrenmek için

Ay canım insAllah sağlıklı gebeliktir. Senin için bu mübarek gunde dua edicem değerlerin güzel güzel artsın insAllah. Benim 2 Şubat'ta 22.1 e düştü insAllah tekrar yükselmez

Tamam canım evet bende daha farklı ılaçlar verir sanıyordum hani burdan okudugum kadarıyla ama oyle yazmıs trentali eskı doktorumuz vermısti bize ıkı ay flan kullandık ama kaan aydosta onu yazmıs ee sistemde dırek kapandıgı ıcın daha once kullandık diyemedım bi daha 27 martta rabdevu bakalım. Sizde sadece dna hasarınamı bakmıstı oksitatif stresede baktımı ?

Canım hayırlısı olsun inşallah aynı durum bende var sabah çok sancım vardı lavoba ya gittim leke gelmiş dedim galiba rgl oldum ama devamı gelmedi birgün bekliycem bende hepimiz için hayrlısı olsun

Sol taraftaki 22 mm 1 adet, sağda 2 adet 19 mm var , yarın sol taraftaki catlar cumartesi de sağdakiler dedi

Sadece dna hasarı bakıldı canım bizim testler de Antep ten alınıp Ankara ya yollanıyor orda bakılıyor bu arada b12 ve d vitamini de önemli bunların da desteğini alın ikiniz birlikte

Neiiiiiiin (Hayiiiiiiir) diyorum artık düşün almancami ortaya çıkarttınn be kadinnn ... Akıntı şeklinde olması iyi bir haber.. şu ağzını hayra aç datlummm bir artık

Hayırlısı ni dile bol dua et.. (arkadaşıma diyorum nefsim sen anla )

Ay canım insAllah sağlıklı gebeliktir. Senin için bu mübarek gunde dua edicem değerlerin güzel güzel artsın insAllah. Benim 2 Şubat'ta 22.1 e düştü insAllah tekrar yükselmez
İnş yükselmez canım herkese de hemen iğne yapmıyolar benimle birlikte hastanede yatan bi kadın daha vardı kendi düşsün diye bekliyorlardı ben geçen sene 6 şubatta 35 le oğrenmiştim 23 şubatta 350 değerle tedavi başlandı çok az az ama yükselmeye devam ettiği için hem kürtaj hem iğne tedavisi oldum

İnşallah hayrlisi olur canım benimde tek tüp olmayınca sadece solda yumurta olması lazım dene dene olmadı daha bugün test vericem kanda akşama bakalım aşılamanın 15.gunu varsada yoksada çıkar artık rabbim en kısa zamanda hayrli haberlerle karşılaştırsın senide canim

6 Şubat 23 Şubat arasında hiç düşme eğilimi gösterdi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…