Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizin adınıza cok cok sevındımmm ıns hayırlı haberler alırsınız kısa zamanda saglıkla ıns Ya bizde cocuk olmayınca gecen yıl doktora gttk bende herhangi bi sorun cıkmadı esımde sadece ıleri hareket dusuk cıktı biraz sonra o doktor ılac verdi proxedd plus ama uc ay sonra sadece sayı yukselmıstı sayı sorunumuz yoktu zaten ıleri hareket aynı kaldı. Daha sonra kaan aydosu bulduk ve ocak ayında gttk bir ay once dna hasarı olabılır dedi ve dedıgı gibide cıktı oksitatıf strese baglı hasar olusmus ama yuzdelık bşe demedi ama sanırım yuzde 54 civarı sımdılık quenzim q10 ve trental verdi marttada tkrar tahlıl ıstedi bakalım nolcak Igne vs vermedi bze

Ben hamileymişim gibi çıkarmaya başladım geçen ay ondan sonra tahlilde de çıkınca kestim solgar b12 kullanmıştım bekarken tekrar ona döneyim olmazsa çok teşekkürler canım

Amin canım amin evet gelecekse her türlü geliyor bebişler imtihan diyorum ben herkesin farklı farklı neyse ki hamile kalabiliyoruz bu tesellim oluyor

Eşim sperm sonuçları çıktığından beri çok ilgili bu konuyla.Ovulasyon testi yapıyorum mesela söylemiyorum o soruyu bana hatta gidiyo teste bakıyo araştırıyo Nası olması lazım doğru zaman ne zaman.O benden çok istiyo çünkü zamanl daha da düşücek değerleri ve kalabalık bi aileden geldiği için çok sayıda çocuk istiyo yani artık siftah yapalım gerisi gelsin diyo.Zaten çok uzaktayız yabancılık çekiyorum ona rağmen bazı şeyleri aksatmamaya çalışıyorum.Uyku çok mu lazımdı ona sinir oluyorum.Dediğim gibi ben de bayılmıyorum böyle programlı hareket etmeye ama bu çocuk anca bu şekilde olacaksa olucak.Doğal yolla bizim zaten zor doktorlar tüp bebek dedi.Anlamıyo heralde nasıl olsa olur diyo.Tahlilden önce de hep çok sağlıklı beslendiği ve spor yaptığı için bende bişey çıkacağını zannetmiyorum diyodu gördük…

Canim onu yarın ancak görürsün e nabiza geç yansıyor aile hekimliğinde yapılan testler

Hayır ... Bir anlama daha gelir.. heryerde farklı değer çıkabiliyor.. herzaman aynı yerde olmalı ona göre değerlendirilmeli.. bakalım ne cikcak ordan.. leke işi ne durumda geliyor mu hala

Canlar sonuç çıktı o da hastanedeki sonuçla aynı sanırım 2 mi ne, dün geceden beri de leke gelmeye devam ediyo biraz da akıntı şeklinde lekelenmeler, sanırım kimyasal geçirdim ve regl günüme kadar böyle leke gibi gelip sökülecek. Hayırlısı olsun bakalım

Şimdiye kadar hep destek oldum alttan aldım olumlu konuştum hatta tüp bebek istemediğim için evlat edinme konusuna bile okeyleştik ama bu sorumsuzluğu beni çileden çıkardı gerçekten

Cok gecmıs olsun belki değerin yükselir benim kuzenim de kahverengi leke seklinde gelmişti bir ay su an kucagında bebeği inşallah saglıklıysa sizinle kalır

Yumurtlama dönemim gelince ilişki sıklaşıcak diye zil takıp oynayan adam bu Kendi takip ediyo yani günleri.Ürken biri varsa benim o

Hala adet olmadın canım bekle bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…