Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim senden hala umudum var canım 3gün böyle lekelenmeyle adet gelirdi bence. Belki de tutunmaya çalışıyodur hemen umudunu kesme adetinede daha 3 gün var. Yarın sabah da adet olmazsan bence bi erken gebelik testi yap bakarsın pozitif çıkar

Kızlar nabzınızı kontrol ediyor musunuz benim iki gündür 100 çıkıyor çatlatma iğnesi nin etkisinden galiba yani hamile kızlar nabzınız kaça çıktı sizlerin

cansınn bende tek tüplüyüm aşılama tedavisi nasıl olur biraz anlatır mısın yumurtalıklar uyarıyorlar mı ? bende düşünüyorum bi kaç ay daha demeye devam edeceğim.
Canım öncelikle hsg ve eşinin sperm testi isteniyor ona göre sorun yoksa asilmaaya geçiliyor ben adetin 3.gunu gttim 5 gün famera yumurta uyarıcı ilaç kullandım.ilac bittikten iki gün sonra kontrole çağırdı yumurtaların büyüklüğü nu ölçtü eğer yeterli kadar buyumusse o gece yada bir gün snra çatlatma iğnesi için saat verdi gidip vurdurdum.igneden 24 ile 36 snra Sina asılama saati verdi bize eşin sperm veriyor en iyileri yıkanıp bı tüpe koyuyorlar çok kolay bı islemle rahimden enjekte ediyorlar onu sana 15 dakika yattım snra eve gelince bol bol dinlendim hafif bı kanama olabilir demişti doktor ama bende olmadı.ilk aşılama tutma şansı az demişti ard arda yapılan aşılama daha iyi olduğu için ara vermeden adetten snra ikinci içinde gttim ben buda tutmazsa 3.olucak artık snrasinda hemen tüp bebeğe geçelim dedim ama eğer onlarda tutmazsa biraz kafama göre takılmak istiyorum bu süreç yıprattı beni çok.hersey yolunda giderken sonuç negatif gelince yıkık donuyo insan eve azda bildiğimiz gbi yapalım diyorum inşallah senin hemen ilkinde tutar canım aşılamadan snra bol bol yat ilk gün en azından

Hmm nar ve keçiboynuzu.. ben de hiç meyve yemiyorum ve aklıma gelmiyor yaa niye böyle.. içtipim vitamin de full+full ama biraz doğal yolla da bişey almak lazım sanki..

Yaa yan gelip yatacağıma bende bir enerji var kendimi durduk yere yoruyorum.. sürekli ya evde ya dışarıda bir iş uyduruyorum kendime anlamadım

Şimdi ölçün bakalım hatta ateşe de bakın ben baktım da ateş ölçer bozulmuş ölçemedim onu zaman geçmiyor yoksa bişeyler le uğraşmazsak

Sadece dna hasarı bakıldı canım bizim testler de Antep ten alınıp Ankara ya yollanıyor orda bakılıyor bu arada b12 ve d vitamini de önemli bunların da desteğini alın ikiniz birlikte
Benim dvitaminim dusuk ben kullanıyorum canım ama doktor esıme bse demediği için kullanmıyo esım henuz doktora bi sorarım ona göre alırız artık cok tesekkr ederım hayırlı haberler alırsınz ıns sızde bu mübarek günde rabbım gönlümüze göre versinben size mart ayında yazarım tekrar allah razı olsun cvp verdınz hakkınızı helal edin

Canım genel olarak bitki çayları önerilmiyor kara çayda öyle kahve içeceksen de kafeinsiz olanlar var onlardan kullan benim bebeğimin ritim bozukluğuna neden olmuştu günde 2 fincan kahve tüketiyordum
Peki bu ilk haftalarda da etkiler mi yaa.. yani bir-iki bardak hiç bişey etkilemez ilk haftalar gibi geliyor bana.. yanlış mı düşünüyorum?

benimde kafama şu takılıyor eşlerimiz de sperm sorunu yoksa çatlama boyutuna gelmiş yumurta ve iğne yapılmış normal ilişki ile aynı anlama gelmez mi sperm düşüklüğü vs. olsa tabi mantıklı geliyor . devletin tüp bebeği karşılaması için sanırım aşılama zorunlu tutuluyor değil mi ?

kızlar bugünde güzel haberler geliyo maşallah allah sağlıkla büyümelerini nasip etsin, herkesin kandili mübarek olsun darısı tüm evlat sahibi olmak isteyenlere olsun inşallah.
24 ocak aşılama tarihimdi aşılama gününü saymazsak bugün 10. günüm, sizce ne zaman test yapmalıyım

Evet canım zorunlu ama aşılamada yıkanıyor spermler en hızlısı sağlıklısı seçiliyor hızlı bir şekilde tüplere yollandigi için daha iyiymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…