Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam, aklımı kurcalayan bir konu var size danışmak istiyorum. Ben 28 yaşındayım ve 17 aylık bir bebeğim var sizce 2. Çocuk için erken mi? Şahsen 30dan önce gebelik ve doğum sayfasını kapatayım diyorum ama bir yanım da eğer bebek olursa yüksek lisans fikrin iyice ötelenmiş olacak diyor.

Sizce 28 yaş 2. Çocuk için nasıl, ideal mi?
Bence çok küçük dahhha. Hem hamilelik hem bebekkk zor olur canım.yaninda annen fakan varsa bı ihtimal belki. Bende ikinciyi düşünüyorum oğlum 4 yaşında ben 31. Norml olduğunu dusunuyorum

istersen bi tıp merkezine vs gidip ücretli olarak sadece betaya baktır. Ben sabredemediğim için bu sabah ücretli yaptırdım 😕
Ya sağlık ocağı 9-10 arası bakıyor ve 1 gün sonra çıkıyor özel hastane ise 120₺ ydi en son şaka gibi😬 devletin aciline gidilebilir ya da sanırım

Ya sağlık ocağı 9-10 arası bakıyor ve 1 gün sonra çıkıyor özel hastane ise 120₺ ydi en son şaka gibi😬 devletin aciline gidilebilir ya da sanırım
Ya evet çok pahalı ama ben mesela Tıp merkezinde yaptırdım bugün 50tl idi. Tıp merkezleri daha uygun ıluyor diye biliyorum

Yaa kızlar ben çok stres oldum galiba iki gündür uyuyamıyorum geceleri sürekli uyanıyorum tam bir uyku yok yani kırk kere kalkmışımdır sabahta işe geliyorum diye mecburen uyanıyorum gece Yoğurt yiyip öyle yatağa girdim faydası olmadı başka ne yapabilirim rahat bir uyku için ☹️

Kesinlikle canım insan stres oluyo ben bı ay yaptim bıraktım yok yumurtladim yok catlicakmi insan bunaliyo. En iyisi kendi belirtilerinden anlarsın zatenn belki salı olmuştur senin kasık agrinda varsa dün ile bugün çatlama olmuş olabilir ssen değerlendir gerisi alllaha bırak canimmm napcaz
günaydın canım. hala var kasık ağrım bugün 4. gün. dün akşam çok hafif yapışkan akıntı da başladı. elimde bi ton ovulasyon testi var. öğlen yapayım yola çıkmadan dimi bitane daha:110:

günaydın canım. hala var kasık ağrım bugün 4. gün. dün akşam çok hafif yapışkan akıntı da başladı. elimde bi ton ovulasyon testi var. öğlen yapayım yola çıkmadan dimi bitane daha:110:
Günaydın canım Eğer orda yapamivaksam bugün yap canimm. Gerisi Allah'a kalmış dongun kaç gundu seninn. Acaba gecmi yumurtluyon. Yumurtlamada hicmi belirtin olmuyodu canim

Günaydın canım Eğer orda yapamivaksam bugün yap canimm. Gerisi Allah'a kalmış dongun kaç gundu seninn. Acaba gecmi yumurtluyon. Yumurtlamada hicmi belirtin olmuyodu canim
hiç takip etmezdim ki böyle şeyleri :KK43: aralık ayında başladım regl günlerini takibe . aralık ve ocak arası döngüm tam 30 gün çıktı. belki de yeni yumurtluyorum o da mümkün. sol tarafta beni ağrımda daha ziyade.

Yaa kızlar ben çok stres oldum galiba iki gündür uyuyamıyorum geceleri sürekli uyanıyorum tam bir uyku yok yani kırk kere kalkmışımdır sabahta işe geliyorum diye mecburen uyanıyorum gece Yoğurt yiyip öyle yatağa girdim faydası olmadı başka ne yapabilirim rahat bir uyku için ☹️
Yürüyüş yapmanı tavsiye ederim 😞

hiç takip etmezdim ki böyle şeyleri :KK43: aralık ayında başladım regl günlerini takibe . aralık ve ocak arası döngüm tam 30 gün çıktı. belki de yeni yumurtluyorum o da mümkün. sol tarafta beni ağrımda daha ziyade.
Olabilir canım kasık ağrısı birazda olsa akıntı bı belirtidir dediğim gibi küçük dalgalanma olabilir devam et bencce ovuya degerlendirebildigin kadar değerlendir gerisi Allah'a kalmış

Kızlar vajinada ki rengi kontrol eden var mı aranızda 😂mavimsi mor oluyor muş çok ilginç değil mi 😇

Eklentiler

• Screenshot_20220203-104621.jpg
    Screenshot_20220203-104621.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 45
Papatya cay icebilirsin canım annem de hic uyuyamaz onunla uyuyor rahatlayıp 🌸

Cok yüksek degilmi 2_4 arası pası gerekir diye biliyorum .doktorunuz ne dedi
Cok iyi gebe kalmaya müsait sin dedi nasıl kalamadin bu zamana kadar dedi sonra rahim filmine baktı bı tüp tıkalı kanallarda inceymis çatlama iğnesi olucam bu ay sonra 2 adet dönemi beklicez dedi olmazsa ameliyat yaparız dedi

X