Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay deme öyle ben geçirmedim ama cok korkuyorum dış gebelikten bende hem döllenme ne tarafta oluştuysa o taraf ağrır diye düşünüyorum ben kötü düşünme güzel düşünelim güzel olsun
Doğru diyosun öyle düşünmeye kendimi mutlu etmeye çalışıcam insan bişey yaşayınca hep aynısını yaşarım diye korkuyor işte elde değil

Yani en iyisini bilirler ama her şeyin fazlası da korkutuyor beni genelde. Güzelce tutunsun o zaman minnoş
Şuan içerde tutunmak için çırpınıyormuş gibi geliyo sağ kasığımda inanılmaz ağrı var regl öncesi değil yumurtlama değil başka neden olsun ki bu ağrı dimi ama

Canım sen ne yaptın?? Güncelle bizi

Ben geçen ay iğne vuruldugum günden adet olana kadar kasık ağrım hiç bitmedi tamamen iğnenin etkisi bence kötüyü çağırmayalım

Anladım ama ben düzenli adet görüyorum arkadaşlarını veya siz pik olmadan silikleşince yumurtlama gerçekleşmedi mi
Canım benim onlardan biri. Salı günü yaptım ilk ovulasyon testimi, adetin 13. Günüydü: döngüm 30 gün. Epey koyuydu t çizgim ama yine de c kadar değil. Biz de herhalde 2-3 güne pik olur diye yorumladık hatta. Ama bugün öğlen yaptım tekrar silik çıktı t çizgisiAkşam üzeri tekrar yaptım biraz daha koyu çıktı sabahkinden ama yine de salı günü gibi değildi. Hiç anlamadım yumurtlama olduda ben mi kaçırdım bilmiyorum. Akıntı vs. yok ama hala.

Ya bende de var o hareket hafif sancı ver guruldama ama gerçekten üşümüş olmama gaza galan yoruyorum

selam kizlar biz de bu ay degerlendirecegiz insallah tutar 30 ocak regl oldum yarin femara baslaticak doktorum. Hepimiz saglikla alalim bebisleri insallah

Ben o testleri hiç yapmadım. Bir doktor var o testlerin insanı yıprattığını savunuyor. Doçent doktor Mehmet Fatih karslı. İnstagramda bir bak istersen.
Duydum onu canım biliyorum..Bu ayda olmazsa onun yöntemlerini deniycem aklımda

Şuan içerde tutunmak için çırpınıyormuş gibi geliyo sağ kasığımda inanılmaz ağrı var regl öncesi değil yumurtlama değil başka neden olsun ki bu ağrı dimi ama
Ayy inşallah ağzın bal yesin hep birlikte mutlu olalım
Yumurtladığın yumurtalık sağ tarafta mıydı yoksaa.. bende bişey yok şimdilik
Sağda 1 solda 3 vardı
Ben geçen ay iğne vuruldugum günden adet olana kadar kasık ağrım hiç bitmedi tamamen iğnenin etkisi bence kötüyü çağırmayalım
Ben daha önce de 3 kez iğne vuruldum ama çatlama sonrası geçerdi. Tabii ki de kötüyü çağırmayalım, iyiyi çağıralım o zaman yerleşiyordur yaa yer arıyordur kendine minnoşum

4 yumurta da çatlayacak kadar büyük müydü? Doktorum bana şu taraftaki en büyük o çatlayacak demişti çünkü…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…