Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çoğu kişiden duydum bunu.Gerçekten stres çok etkiliyor.Oluruna bırakmayı düşünmemeyi öğrenmemiz lazım.

Benim kayınvalidem de 3. Çocuğunda aynı şeyi yaşamış belki ara kanamalardır. Sitede 11 yıldır varım hiç böyle bir hikaye duymadım. Bence eskiler abarmayi seviyor
Kızlae değerim 20.68 çıktı çok küçük daha ayın 22 .sinde yumurtladım sizce normal mi
Hayırlı olsun henüz çok erken 15 gün sonra keseyi görürsünüz ama sağlıkla ilerlesin insallah
Sağlıkla ilerlesin hayırlı olsun inşallah
Hayırlısı olsun bakalım ya sağlık olsun napıyım yapacak bişey yok olmazsa da şubat olmaz ne yazık ki ama martta çalışmalarım devam edicek

Kızlar 2.30dan küçük, değer normal yazıyor Hem bebiş yok hem reglim baya erken geliyo bu ay tadım kaçtı valla

Canım hayırlısı olsun kimyasal ise daha sonra şansın daha yüksek olurmuş diyorlar. doktora gitmen bence de iyi olacak.hem olmaz olmaz deme olacağı varsa tek atışa bakar hem kalabalıkta eşine perhiz olacağı için o atış daha sağlam olabilir çatlamadan hemen önce yaparsan kızın olur tecrübeyle sabittir

Pozitif gören arkadaşlar hayırlı olsun gebelikler sağlıkla ilerlesin inşallah

Bende hiç anlamıyorum canım aynıyız biz hemen hemen seninle ne olduğunu anlamadım benim sol kasığımda batma var bide göğüslerim hassaslaştı

Bende hiç anlamıyorum canım aynıyız biz hemen hemen seninle ne olduğunu anlamadım benim sol kasığımda batma var bide göğüslerim hassaslaştı
bir de o var evet. pazartesi günü çok ağrıdı alt karın bölgem ve kasıklarım, salı da devam etti az az. hatta bugün bile birkaç kere sancı girdi. göğüslerde bir değişiklik yok. hiç girişmeseydim şu test işine keşke

Bende öyle düşünüyorum bana doktorum tavsiye etti ama çok stres yaptım yapmasam daha iyiymiş gerçekten

Tebrik ederim, bana da umut oldun. Bu ay benim yumurtam da 14mm idi kontrolde. Onceki ay 18mm oldugu icin bu ay pek umutlu degildim. Bu ay 4 yumurta var ama boyutlari iyi 9,10,12,14mm seklinde. Igneyi de gec vuruldum bu nedenle. Saglikla tamamina erdirsin Allah

Bende de regl bekledigimtarihe kadar vardi. Goguslerim de cok acimisti. Regl tarihi gelince hepsi kayboldu. Bu ay olmadi diye dusunmustum ama olmus. Stres yapmayin. Test yapip negatif gormek olumsuz dusundurtturuyor ben de dunyanin testini yaptim sabirsizlikla hepsii negatifti. Bugun kan vermisstim eve donunce yine dayanamayip test yaptim ikinci cizgiyi gordum. Kendi tecrubeme gore en azindan bat a kadar sabretmek gerekiyor test icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…