Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb arkadaslar. Folikasit olarak ne kullanıyorsunuz?
Solgar kullaniyordum ben hem folik hem b12 ayri ayri. Her ikisi de zirve cikti. Artik kullanmiyorum, mide bulantilarim gecti. Fazlasi bulanti yapiyor kizlar. Sayfada cok duyuyorum, gebelik belirtisi saniyor cogu kisi. O kadar erken donemde bulanti olmaz, bence takviye fazlaligindan oluyor.

Hic bilmiyorum canim o değer neymiski. Doktora mi guttin ne dedi kistine
Yok cnm daha gidemedim çok hastalandım 10 gün yattım o ara muayene olmak için dahiliyeye gittim kan almıştı dahiliye doktoru dedi sınırda diye. Kanın duruyo mu fln diye sordu kan cıvık heralde anladığım kadariyla pıhtılaşmanin tam tersi. Doğum kontrol hapina da baslayamadim çok hastalanınca

Yükselme şansı var canim çoğaldı mi lekenlenme

Canim senin erken daha o yüzden düşük çıkmıştır bana senin var gibi geliyor ama kendimden emin değilim regl oldum gibi hissediyorum çünkü benim sürem daha az senin süren daha uzun

Güzel düşün lütfen farzedelim olmadı. Şubat yeni başladı kuzum ve şubatta hamile kalma ihtimalin hala çok yüksek

Canım benim sıkma canını . Stres daha kötü etkiler nasip değilmiş demekki

Üzülme tatlım bundada vardır bı hayır regl duzensiz olduğu ay gebeliğe vucud kendini hazrliyir derler demekki önümüzdeki ay daha elverişli olucak senin için

Üzgünüm canım sağlık olsun sen iyi ol, daha yeni başlamışsınız denemelere Allah çok aratmasın

Nasıl olabilir test silikti? Test bozukmu acaba? Hangi markaydı? Almayalım onu ozaman
My_Moonlight06 Canlarım hepinize topluca yazmış olayım, çok teşekkür ederim hepinize desteğiniz o kadar güzel ki bir sürü kız kardeş edindim bu site sayesinde gerçektenÖncelikle yaptığım test predictor early, daha önceden siliği geçtim hayalet bile çıkmamıştı bata 1 kala dahi hatta bir iki ay önce reglim geciktiğinde yapmıştım yine tertemizdi o yüzden var diye düşünmüştüm bilemiyorum. Üzülmüyorum bu arada ya belirsizlikten çook daha iyi sonucu bilmek. Diğer soru; lekelenme saatlerdir yoktu az önce baktığımda bikaç damla olmuş peçeteye silince de azıcık geldi, sanırım bikaç güne sökülür tabi tam tersi de olabilir lekelenme durur ve değerim yükselir şu an net değil ama bana sökülcek gibi geliyo bakalım nasipte varsa olur olmazsa da sağlık olsun daha yeni düşünmeye başlamıştık zaten bebek. Başka söylenen muayene ol tavsiyesi; cuma ailemin yanında olacağım aslında sürpriz yapacaktım bebek olsaydı ama çenemi tutamayıp anneme anlattım bugün doktorumuzdan randevu alacak cuma kadın doğum uzmanına bi görünüp durumu anlatacağım belki vitamin folik asit vs verir gebeliğe engel var mı bakar en azından muayene olmuş olurum diye düşünüyorum. Diğer ay denersin diyen arkadaşlarım ne yazık ki diğer ay ovülasyon dönemimde evim dolup taşacak çok önceden yapılmış bir program vardı iptal de edemem zaten yetiştirmem gereken işler var tam ovülasyona denk geliyor olacağını sanmıyorum ama her ay yeni umut tabi, mart ayının hem başına hem sonuna denk geliyor reglim belki o zaman bişeyler olur. Belki size garip gelecek ama ben kendimi hep marta şartlamıştım çin takvimiyle kafayı bozan arkadaşlarım sayesinde mart ayında hamile kalırsam bebeğimin kız olacağı hesaplanmıştı geri kalan aylarda hep erkek gösteriyordu ben de tamam martta yaparız çocuğu demiştim şakasına belki gerçek olur Ay çok uzun oldu kusura bakmayın topluca yanıtlayım dedim. Hepinize desteği için çok teşekkür ederim

Merhaba kızlar; ilk hamileliğim 2017 yılıydı ve belirti göstermemişti 1,5 yıl uğraşıp hamile kalamayınca bırakıp hayatıma devam etme kararı almıştım ve ondan sonra rahatladığımdan olsa gerek ki hamile kalmışım haberim yok hatta o kadar ki hiç haberim olmadığından rahatsızlanmıştım ve bir sürü ilaç kullanmış ayrıca taşınma dolayısıyla çok ağır eşyalar kaldırdığımdan düşük tehlikesi atlatmış ve 6 ay progestan kullanmak zorunda kalmıştım. Çok stres olunca olmuyor kızlar valla tecrübe ile sabit. Ben o kadar stres oluyordum ki geceleri acile kan vermeye gidiyorduk. Sonra bıraktım yok yumurtlama yok bir şey Allahım dedim hayırlısıysa bana evlat nasip edersin dedim ve 2 ay sonra hamile kalmışım bir de adetlerim düzensizdi bende sallamamıştım annem dedi bana kızım sende bir haller var test yap aman anne dedim o kadar testler aldım yaptım şimdi de hüsran olacak boşver dedim ama içime kuşku düştü o zaman eşimden kaset test almasını istedim sanırsam 5 gün gibi gecikmişti çoğunlukla olduğu gibi. Daha teste idrarı damlatmamla kıpkıırmızı iki çizgiyi gördüm ve inanamadım test yanlış dedim. Apar topar kan vermeye gittik bir de ne göreyim bhcg 1,750 olmuş. Ben hayatımın şokunu yaşamıştım. Onun için kızlar lütfen çok stres yapmayın kalbinizi rahat tutun vakti saati gelince hayırlısıysa gerçekten oluyor. Yüce Rabbim hepimizin kalbinde ki isteği versin ve kucağınıza yavrularınızı almayı nasip etsin inşallah

Ayy ever canım ya herkese çok teşekkürler
Ben 4 aydır deniyorum canım
Prowomen kullandım ben bu ay günde iki incir ve çeviz yiyordum
Eşime hergün bir bardak portakal ve nar suyu karışımı içiridm
Omega 3 kullandım
Ve bu ay 14. Günüm de doktor pco görünümü var dedi 4 ayda 3 kez ultrason oldum ve hormon tahlili vermiştim temizdi ama bu ay pco görünümü Çar dedi ve 14. Gün 13mm yumurtam ben 3. Haftayı değerlenirdim ve sonuç böyle umarım sağlık ile ilerler

Hakkında hayırlısı neyse en güzeli senin olsun canimrabbim sağlıklı gebelik sağlıklı evlat nasip etsin

[
Canimmm benimm. Bunları konuşmak için daha erken .. sen olumlu olmaya devam et.. sokülünce ona göre duygularını yaşarsın.. erkenden bitti demenin bı anlamı yok o kan değerin olabilir 0 kardan bile çıkanlar var.. bence olumlu eger kanaman olmazsa olumlu hala..

Beni de ekler misiniz BAT 10 ŞUBAT

Bende kadın doğumla ilgili bişey sandım canimm. Bı engel.olacagini düşünmüyorum canım hormonlarin herşeyin iyiyse sende bekle bak dilos kistle hamile kaldı belki bizde kalirizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…