Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cankm ya bu saatte bilmiyorum ki yarı sabah giderim geçen sene bu ay yine hamile kalmıştım dış gebelikti dua edin sağlıklı olsun 7 şubat doğum günüm o gün eşime sürpriz yapayım

Cankm ya bu saatte bilmiyorum ki yarı sabah giderim geçen sene bu ay yine hamile kalmıştım dış gebelikti dua edin sağlıklı olsun 7 şubat doğum günüm o gün eşime sürpriz yapayım
Canım iyi düşün iyi olsun inşallah şu mübarek günde

Canım benimde yaş 30 üzeri..İnşallah darısı bizlere olsun ❣ bende normal telefondaki uygulama ile deneme yapıyorduk olmadı ilk defa ovü ile denedik bekliyoruz bakalım.Bat 10 şubat

Kızlar bata 2 gün kala boyle çıktı inş sağlıklı
Net görünüyo canım hayırlı olsun inşaAllah sağlıcakla ilerler gebeliğin
Gözünaydın canım sakın kendini huzursuz hissedip strese sokma güzel güzel dinlen ve bizlerede bol bol dua et ki peşinden gelelim
Merhaba benim de testlerim bu şekilde. İnşallah doğrudur. Miratech marka. Birincisi geç belirdi. Yarım saat kadar. İkincisi 1 dakika içerisinde.
Ne güzel bugun herkesten gebelik haberleri geliyo ikinci testin çok net belli oluyo canım hayırlı olsun diyelim şimdiden

Saol canım darısı hepinize olsun inşallah

Tatlım galiba senin bat günü de 8 şubat degil mi.adet belirtilerin başladımı galiba ben yine hamile değilim sanki regl oldum olacagım
Evet cnm 8 subat adet belirtim yk zaten bukdr erken baslamasi hamilelik belirtisi olabilir bnm sdce gogsum agriyor birde kasik agriyor onlarda siradn seyler zaten suanlik bence umut yok bnce

Merhabalar canım sperm dna hasarı demıişsin kactı sizin hasarınız nasıl tedavi oldunuz bzde suan tedavi surecıne yeni başladık kaan aydosta. Bilgilendirirsen cokca sevınırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…