Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
-Arwen- canım ne zaman çıkacakmış sonuç ay aklım sende kaldı bugün ne kadar bereketli maşallah 02.02.2022 bereketi resmen bir miktar pişmanım sabah test yapmadığıma
Bacı bekliyorum hala sonuç yok bakalım ben de meraktayım gerçekten baya bereketli bi gün oldu

Merhabalar sperm dna hasarını nasıl yendiniz bizimde cıktı kaan aydosta tedavi görüyor esım sizin kactı 4 ayda kactan kaça düştü bilgilendirirseniz cok sevinirim Allah hepimize saglıklı evlatlar nasip etsin inş

Bizde ankarada kaan aydosta tedavi görmeye başladık siz antepteki murat hocadamı tedavi oldunuz dna hasarı ıcın ?

Maşallah kötü şeyler düşünme tutunmuş artık bebiş sağlıkla ilerlesin

Kızlar bata 2 gün kala boyle çıktı inş sağlıklı
Oo süper canım sağlıkla ilerlesin inşallah
Benim bat yarın, sabah test yapıcam ama hiçbir belirtim yok aksine adet belirtim var bağırsaklarım hareketlendi asaplarım bozuk

Evet ama nedir bunun anlamı ki?
Canım her gün aynı saatte sıvıyı iki üç saat keserek yap. Bide küçük dalgalanma olabilir .lh seviyem çok yükselmeden yumurta çıkmış olabillir.bide pcolu karda bu dalgalanma oluyor diyolar varmı öyle bişey..akıntın falan başladımi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…