Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E69C23C8-A1B5-4611-A8FD-57F3305AB7B1.jpeg

-Arwen- -Arwen- canım ne zaman çıkacakmış sonuç ay aklım sende kaldı bugün ne kadar bereketli maşallah 02.02.2022 bereketi resmen bir miktar pişmanım sabah test yapmadığıma 😄
Bacı bekliyorum hala sonuç yok bakalım ben de meraktayım gerçekten baya bereketli bi gün oldu🤰🏻😅

Kesinlikle katılıyorum sana canım biz bu doktorun sayesinde başardık diyebilirim eşim varikosel ameliyatı oldu sonrasında ilaç tedavisi ile değerler düzeldi sonra biz tüp bebek yaptık kimyasal gebelik oldu ve doktorumuz sperm dna hasarı testi yaptı ve gerçek ten de sonuç kötü çıkmıştı onunda tedavisini oldu 4 ayda düzeldi şimdi normal yoldan deniyoruz olsun diye bakalım tek sorunumuz artık benim pko olmam bu doktoru da kesinlikle tavsiye ederim 😇
Merhabalar sperm dna hasarını nasıl yendiniz 🥰 bizimde cıktı kaan aydosta tedavi görüyor esım sizin kactı 4 ayda kactan kaça düştü bilgilendirirseniz cok sevinirim🙏🏻❣️ Allah hepimize saglıklı evlatlar nasip etsin inş

Kesinlikle katılıyorum sana canım biz bu doktorun sayesinde başardık diyebilirim eşim varikosel ameliyatı oldu sonrasında ilaç tedavisi ile değerler düzeldi sonra biz tüp bebek yaptık kimyasal gebelik oldu ve doktorumuz sperm dna hasarı testi yaptı ve gerçek ten de sonuç kötü çıkmıştı onunda tedavisini oldu 4 ayda düzeldi şimdi normal yoldan deniyoruz olsun diye bakalım tek sorunumuz artık benim pko olmam bu doktoru da kesinlikle tavsiye ederim 😇
Bizde ankarada kaan aydosta tedavi görmeye başladık siz antepteki murat hocadamı tedavi oldunuz dna hasarı ıcın ?🥰

Benim tahlil sonucum ciktii🤗🤗 39 cikti cok yeni dedi doktor. Daha yeni yerlesmeye calisiyor bol bol dinlen pazartesi tekrar bakalim dedii 🤗🤗 ama icimde bi huzursuz ya bisey olursa diye. :KK43: hayirlisiyla hepimiz saglikli bir sekilde bebeklerimize kavusalim insallah...
Maşallah kötü şeyler düşünme tutunmuş artık bebiş sağlıkla ilerlesin

Kızlar bata 2 gün kala boyle çıktı inş sağlıklı
Oo süper canım sağlıkla ilerlesin inşallah 🌸
Benim bat yarın, sabah test yapıcam ama hiçbir belirtim yok aksine adet belirtim var bağırsaklarım hareketlendi asaplarım bozuk

Evet ama nedir bunun anlamı ki?
Canım her gün aynı saatte sıvıyı iki üç saat keserek yap. Bide küçük dalgalanma olabilir .lh seviyem çok yükselmeden yumurta çıkmış olabillir.bide pcolu karda bu dalgalanma oluyor diyolar varmı öyle bişey..akıntın falan başladımi canim

X