Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bende de hafif bir regl sancısı gibi sancım var tabi belirtiler için erken ama anlamadım bende korktum acaba çatlamadı da kist mi oldu ondan mı batma oluyor sancı oluyo diye çalışıyorum izin alıp doktora da gidemiyorum 😐
Yaa ben geçen ay ilk kez klomen ve çatlatma iğnesi kullandıgımda adet olana kadar hep kasıklarım ağrıdı. Ondan ben onu belirti saymam bu ay

Yaa acaba rahim kalınlıgından filan anlar mı ki bu doktorlar mesela 3-5 güne gitsek baksalar gebelik yoksa incelmeye baslıyormus ya 🥲🥲 minik yavrularımız yerlerini bulup döllenmiştir inşallah ordan da rahime doğru yol almaya başlamışlardırr Allahım amiin 😅😅
Bende düşündüm onu mutlaka rahim kalınlığından falan bi ihtimal bilgi verir diye düşünüyorum ama benim doktor durmadan gelme paranı harcama diyor gitmeye korkuyorum 😃elimize metre alıp ölçsek mi ki 😃

O sancı bende de var yaa. Benim 2 tane oluşmustu o yüzden ihtimal veremiyorum belkide benim ki yeni çatlayacak öyle bir şey olabilir mii? Yap gitsin kız adamlarda şokta üst üste bu aşkla heycanla yapınca 😂😂
Yok ya olamaz.. iki taneyse küçük olan bir gün sonra çatlamış olabilir mi? Bence olamaz..

Yaa acaba rahim kalınlıgından filan anlar mı ki bu doktorlar mesela 3-5 güne gitsek baksalar gebelik yoksa incelmeye baslıyormus ya 🥲🥲 minik yavrularımız yerlerini bulup döllenmiştir inşallah ordan da rahime doğru yol almaya başlamışlardırr Allahım amiin 😅😅
Ahah doktora gidip hocam kalınlığıma bakar mısınız bi hamilemiyim desem beni kovalar resmimi de hastanelere dağıtır almayın bunu içeri diye 🙈🙈🙈

Kizlar boyle oldu ama 1 2 saat icinde
Bir iki saat sonra ciktigi icin supheli ama kuruma cizgisi bole kirmizi olmadi bende hic kac test yaptim bn hatrlamiorm mirateck test disinda digerlerinde bole hic grmedm gec dollenme olablr 1-2 gune tekrarlayin sabah tekrarlayin zaten varsa hemen cikacaktir

Kızlar şuan gribal bı durumum var ama hamilelik için çalışmalara başladığımız için sizce soğuk algınlığı ilacı buna engel olur mu ilaç kullanımı etkiler mi yani napsam bilemedim
Sanmıyorum canım çünkü belirli antibiyotikler bile kullanılabiliyor hamileyken 😊 ama yumurtanın sağlıklı gelişme iyi bir yumurta olmak için bizimde sağlıklı olmamız gerekir bence bekle istersen biraz 😊

Kızlar acil yardim gebelik düşünen kadınların soğuk algınlığı ilacı içmesi gebeliğe engel olur mu

Benimde
İyi fikirmiş. Reçelden sonra omlet. Var mı arttıran 😂

En son çikolatalı avocadolu puding tariflerine bakıyordum ama cikolataya yazık olur diye vazgeçtim 😂 ben paprikayı keşfettim 😌
Benim tarifte lezzetli oluyor bir deneyin derim 🥰 Avokado yumuşamış olacak; küçük çay tabağında tuzla 1 diş sarımsak rendesini ezin, krema gibi olsun sonra bir büyük kaseye avokado, zeytin yağı, limon, ve sarımsağı koyun hepsini ezin krema gibi olsun karışım ekmeğin üzerine sürün biraz da pul biber serpin yanına beyaz peynir oohh afiyet olsun 😋

X