Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar boyle oldu ama 1 2 saat icinde
Canım kuruma çizgisi bu 1 2 saat içinde çıktı diyorsun. İlk 5 dkda çıktıysa sonuç pozitif oluyor silik bike olsa. Benim testlerimde de var kuruma çizgisi seni yanıltmasın. Bat ne zaman senin inşallah pozitife döner 🙏

-Arwen- -Arwen- ben test yapmaktan vazgeçtim adet hissiyatı geldi bu aksam bana bari dedim testlerime yazık olmasın cumartesi ya da pazar yaparım 😌
Gözüm üzerinde inşalla yerleşme şeysi yasıyorsundur sabah test yapınca bizi bilgilendir😘

partalina_ partalina_ hope2022 hope2022 kızlar yaa sizin yumurtalıklarda da sancı var mı? Acaba bi tane daha mı çatladı diyorum aynı çatlamadan sonraki sancı gibi. Eşim de coştu valla bugün yine olsun diyor kaçırmayalım hiçbir günü diyor. Adam hasta bi de, ne kadar fedakâr 🤣🤣
O sancı bende de var yaa. Benim 2 tane oluşmustu o yüzden ihtimal veremiyorum belkide benim ki yeni çatlayacak öyle bir şey olabilir mii? Yap gitsin kız adamlarda şokta üst üste bu aşkla heycanla yapınca 😂😂

Kan garanti oluyor şüphelerin gider ona göre yol alırsın bir kan ver canım bence 😊
Kızlar şuan gribal bı durumum var ama hamilelik için çalışmalara başladığımız için sizce soğuk algınlığı ilacı buna engel olur mu ilaç kullanımı etkiler mi yani napsam bilemedim

Hahaha al bendende o kadar keşke ultrason olsa evde sürekli izlesek diyorum 😃
Yaa acaba rahim kalınlıgından filan anlar mı ki bu doktorlar mesela 3-5 güne gitsek baksalar gebelik yoksa incelmeye baslıyormus ya 🥲🥲 minik yavrularımız yerlerini bulup döllenmiştir inşallah ordan da rahime doğru yol almaya başlamışlardırr Allahım amiin 😅😅

X