Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah adet olmadan bu işi tamamlarım hanımlar 😜😜
İnşallah canım.. ama ovulasyon testi regle doğru da koyulaşıyor yani çatlamadan sonra beyazlaşıp sonra tekrar pembeleşiyor, hamilelikte ise t çizgisi kopkoyu oluyor aynı pik gibi.. o da bat günlerine denk geliyor şimdiden olsa bile çıkmaz, heyecan yapıp üzülme diye söylemek istedim. İnşallah hamilelik testinde pozitif görürsün bir kaç güne 🤗🤗

Benimde 29 unda 16.30 da yapıldı ovitrelle acaba çatladı mı onu düşünüyorum şimdide😀 eşim artık bi sal düşünme diyor ama acaba doktora gidip catladı mı diye baktırsam mı diyorum
Aynıyız canım bende 29 unda sabah vuruldum iğneyi sende de kasıkta batma oluyor mu

Bilmiyorum valla 😬😬 ovulasyon - gebelik testi arasında da bazı testler olsa keşke.. sperm şu an tüplerde testi.. spermle yumurta arasında kaç cm var testi falan 🤣
Ayy evet çok mantıklı 😁👍 bence bizim çocuklar artık döllenme aşamasını bile izlerler kesin. Hamile kalınca da eve steteskop alalım bence, düşünmüyor değilim. Görmemişin çocuğu olmuş desinler bana 🤣
Aynıyız canım bende 29 unda sabah vuruldum iğneyi sende de kasıkta batma oluyor mu
Bende oluyor ✋ bi anda onlarca iğne batıyormuş gibi ama bunlar hep iğne etkisi kuzum yaa

Hayır kasıkta batma olmadı hiç ama rahimde kasılma ara ara oluyor hiç olmamıştı anlamadım birde yumurtalık bölgemde sancılar oluyor sanki ve taş gibi sert acaba çatlamadı mı diyorum
Valla bende de hafif bir regl sancısı gibi sancım var tabi belirtiler için erken ama anlamadım bende korktum acaba çatlamadı da kist mi oldu ondan mı batma oluyor sancı oluyo diye çalışıyorum izin alıp doktora da gidemiyorum 😐

Ayy evet çok mantıklı 😁👍 bence bizim çocuklar artık döllenme aşamasını bile izlerler kesin. Hamile kalınca da eve steteskop alalım bence, düşünmüyor değilim. Görmemişin çocuğu olmuş desinler bana 🤣

Bende oluyor ✋ bi anda onlarca iğne batıyormuş gibi ama bunlar hep iğne etkisi kuzum yaa
Olabilir kuzum çünkü belirtiler için erken daha 😐

Valla bende de hafif bir regl sancısı gibi sancım var tabi belirtiler için erken ama anlamadım bende korktum acaba çatlamadı da kist mi oldu ondan mı batma oluyor sancı oluyo diye çalışıyorum izin alıp doktora da gidemiyorum 😐
Ben gidebilirim aslında pandemi dolayısıyla evden çalışıyorum ama doktorum kızar diye gidemiyorum biraz değişik biri sürekli sürekli gelme boşuna para ödüyorsun diyo😀

Ben gidebilirim aslında pandemi dolayısıyla evden çalışıyorum ama doktorum kızar diye gidemiyorum biraz değişik biri sürekli sürekli gelme boşuna para ödüyorsun diyo😀
Doktorun haklı aslında kuzum sonuçta çatlamış olsa bile tutmayabilir bir sürü ihtimal var herşeyin hayırlısı olsun 💕

Neee steteskop çok mantıklı 🤭🤭🤭

Bu da yan yana,en sondaki koyu çıkanlar testin içinde kalan kısımları.Cok ince bir çizgi belirdi ama kamerada belli olmuyor
Bn gördüm o çizgiyi inşallah zamanla koyulaşır canm ama dokuz günde çok erken değil mi o biraz kafa karıştırıcı ama işallah vardır 🤗

Kizlar boyle oldu ama 1 2 saat icinde

Eklentiler

• IMG_20220201_235626.jpg
    IMG_20220201_235626.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 63
Benimde 29 unda 16.30 da yapıldı ovitrelle acaba çatladı mı onu düşünüyorum şimdide😀 eşim artık bi sal düşünme diyor ama acaba doktora gidip catladı mı diye baktırsam mı diyorum
Çatlamıştııırrr merak etme.. 36-40 saat arası çatlıyor yani ama ilaçların etkisinden belirtiler ağır geçiyor..

İnşallah canım.. ama ovulasyon testi regle doğru da koyulaşıyor yani çatlamadan sonra beyazlaşıp sonra tekrar pembeleşiyor, hamilelikte ise t çizgisi kopkoyu oluyor aynı pik gibi.. o da bat günlerine denk geliyor şimdiden olsa bile çıkmaz, heyecan yapıp üzülme diye söylemek istedim. İnşallah hamilelik testinde pozitif görürsün bir kaç güne 🤗🤗
İnşallah 🙏🏼 zaten lh olduğuna ne yalan söyleyim pekte umutlu değilim ama az da olsa çift görmek beni inanılmaz mutlu ediyor 😄🥰

X