Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok daha gitmedim ki, doktor günün geçsin öyle gel ki iyi görelim dedi. Hamilesin zaten kan testine ne gerek var dediler
Ay olur mu öyle şey ya ne gerek var falan allah korusun bişey olmadan sağlıkla ilerlemesini görmüş olursunuz

Benim de degisiyor mesela gecen ay 27 gunde olmusum ondan onceki ay 37.gunde olmusum bu ay 27. Gun geçti 37. Gunu bekliyorum yani bi 11 12 gun gecsin ki bazen 11 m gun vs oluyorum eger olmassam bakarim doktora giderim olmadi sizce olsa gebelik cikmazmiydi 8 gun geçmişken

Benim de degisiyor mesela gecen ay 27 gunde olmusum ondan onceki ay 37.gunde olmusum bu ay 27. Gun geçti 37. Gunu bekliyorum yani bi 11 12 gun gecsin ki bazen 11 m gun vs oluyorum eger olmassam bakarim doktora giderim olmadi sizce olsa gebelik cikmazmiydi 8 gun geçmişken
Kan testi yaptırın emin olursunuz

Kuzum sen pıhtılaşma testi yaptirdin mi ya da coraspin falan içiyor musun ben de geçen ay kimyasal geçirdim coraspin kullanıyorum bu ay birden fazla kimyasal olduğunda pıhtılaşmadan şüpheleniyorlarmış çünkü
Bu test nasıl yapılıyor acaba ?

Gecen ay yaptıklarım kizlar hizli gebelik testi hemen bi hafif sekilde cizgi belirdi digerleri 2 3 saat icinde yavas yavas oldu once ince cizgi oldu sonra yavaş yavaş tamamlandi

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-01-19-15-53-909_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-15-53-909_com.google.android.apps.photos.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_2022-02-01-19-15-49-738_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-15-49-738_com.google.android.apps.photos.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2022-02-01-19-15-21-650_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-15-21-650_com.google.android.apps.photos.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2022-02-01-19-15-19-836_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-02-01-19-15-19-836_com.google.android.apps.photos.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 58
Pkos bende de var hamile kalmıştım 1 aylık evliyken ama sağlıksızmış alındı şimdi klomen kullandım bekliyoruz bu ay 😊 Kilo varsa vermeye çalışın bol yürüyüş yapın herşey düzene giriyor
Fazla kilom var evlendikten sonra aldım şartlar kötüleşince pko ortaya çıktı zaten ama vermeye çalışınca daha çok stres oluyorum senin bat ne zaman çatlama iğnesi de kullandın mı canım niyeyse benim hiç umudum yok ya sanki olmadı yine ☹️klomen ile ilk tedavim ama

Fazla kilom var evlendikten sonra aldım şartlar kötüleşince pko ortaya çıktı zaten ama vermeye çalışınca daha çok stres oluyorum senin bat ne zaman çatlama iğnesi de kullandın mı canım niyeyse benim hiç umudum yok ya sanki olmadı yine ☹️klomen ile ilk tedavim ama
Yok iğne vermedi klomenden sonra kontrole çağırdı olgunlaşmış yumurtan çatlar dedi canım ben 15 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum 5 yıldır aynı doktordayım bende çok zayıf değilim ama dengeli değerlerim doğru doktor çok önemli bizim için. Ümitsiz olma ben olmaz diye korunmadım hamile kaldım düşün 😊😊

Yok iğne vermedi klomenden sonra kontrole çağırdı olgunlaşmış yumurtan çatlar dedi canım ben 15 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum 5 yıldır aynı doktordayım bende çok zayıf değilim ama dengeli değerlerim doğru doktor çok önemli bizim için. Ümitsiz olma ben olmaz diye korunmadım hamile kaldım düşün 😊😊
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kuzum ne diyelim benimde hormonlar normal çıkıyor bir ara prolaktin yükseliyor du o da düzeldi çok şükür 🙏

Merhaba hanımlar 🙋🏻‍♀️ ben bugün bir şey denediiiimmm 😜 ben 5 aylık evliyim ve herkes gibi bizde bir evlat sahibi olmak istiyoruz inşallah sesimi duyurabilirim bilmiyorum.. Normal de bugün regl olmak gerekiyordu olmadım erken gebelik testi yaptım sonuç negatif normal testi de denedim o da negatif en sonunda bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız sevinirim 🌸 kafam karışık umarım yardımcı olursunuz sabırsızlıkla bekliyorum 💖 🥺
IMG_20220201_190308.jpg

Kızlar hadi bakalım bende belirtiler başladı 😂😂😂sırt üstü uzanırken birden bire sol kasığıma batma oldu hatta olurken birden yanma hissi de oluştu gebe arkadaşlar böyle bir şey yaşadınız mı acaba 😇bugün beyaz akıntı da başladı bel ağrısı var ve hafif bir şekilde alt karnımda sancı hissi var 😐

Merhaba hanımlar 🙋🏻‍♀️ ben bugün bir şey denediiiimmm 😜 ben 5 aylık evliyim ve herkes gibi bizde bir evlat sahibi olmak istiyoruz inşallah sesimi duyurabilirim bilmiyorum.. Normal de bugün regl olmak gerekiyordu olmadım erken gebelik testi yaptım sonuç negatif normal testi de denedim o da negatif en sonunda bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız sevinirim 🌸 kafam karışık umarım yardımcı olursunuz sabırsızlıkla bekliyorum 💖 🥺Eki Görüntüle 2998953
Canım diğer testleri de atsana bakalım gebelik testi ni ayrıca daha çok yenisiniz stres yapmayın lütfen çok etkiliyor bu stres olayı eşinle doktora gidin ön muayene olun her hangi bir sorun var mı diye 😇

X