Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaar koşuunn Ruyaperisi C Cansinn10 ay bende bir takım lekelenmeler var az önce gördüm elim ayağım titredi yerleşme kanaması mı erken gelen regl mi bu acaba stresten 5 gün önceye çekmiş olabilir miyim reglimi? Çok açık kahverengi gibi bi renk sütlü kahve gibi, pembe ya da normal kahverengi olması gerekmiyo mu yerleşmenin ya birkaç damla günlük pedde gördüm korkuyorum şu an

Takvimler cok yaniltiyor bence hic bakmamak lazin

Bence yerlesme kanamasi olabilir ama niye korkuyorsub

Regl olcam diye yerleşmeye pembe ya da normal kahverengi diyolar benimki sütlü kahve gibi ya yerleşme değil diye endişeliyim
Rengi farketmez bende Aralık ayında reglımden 5-6 gün önce aynı dediğiniz gibi lekelenme geçirdim,doktora bu nedenle gittim ve hcg değerim 16.71 çıktı ama regl günüme kadar lekelenme devam etti ve regl günümde çoğaldı tekrar doktora gittiğimde değer 2.41 e düşmüştü kimyasal gebelik dedi,lütfen dikkat edin kendinize umarım hamilesinizdir

hadiii inşallah kuzummm yarın bence bi test yap

Comfort marka benimki de .Test konusunda artık çok tereddütlüyum.Hic belirtimin olmaması benim için bir belirti oldu bu ay,3 testim kaldı geriye
Valla comfortsa bilemem canım comfort bende negatif çıkardı üstelik bugün. Predictorde üç dört gün önce hayali çizgi çıkardı tam tersi olmuş yani
Ama predictorde öyle hayali bir cizgi çıkıyormuş heralde. Valla benim bir tane kaset test kaldı onu da adet olmazsam adet gecikince yapacam bu ay 160 felan sadece erken gebelik testi aldım iki tane predictor aldım 120 iki tane, comfort iki tane 40 a aldım daha yumurtlamamın 12.gunü benim psikopatlık işte

Canım farketmez yerleşme olan ihtimali çok yüksek keske erken gebelikleri yapmasaydin yarın yapardın

Yok bikaç damla, akıntı gibi ama renkli. Şimdi peçeteye sildiğimde yine oldu belli belirsiz
Canım Google dan yerleşme kanaması diyip görsellere baksana sanki senin anlattığın tarzda bir lekelenme görmüştüm ben orda umarım hamilesindir ve sağlıkla ilerler

Evde test olduğu sürece yapılıyor, ben artık dakika tutuyorum.Kuruma çizgisi vs ihtimali de oluyor sonradan bakınca.Mesela ben ilk idrarla da yapmayı düşünüyorum yarin regl kadar elimde kalır inşallah

Evet o yüzden sadece gebeligin ilk üc ayinda folik asit alirim sonra birakirim. Bazi kadinlar bütün gebelik boYunca aliyorlar
Vücudun her zaman ihtiyacı var ama ben mesela balık tüketmediğim için takviye almam gerekiyo.Takviyenin de günlük bi dozu var tabi.günlük dozun 2.5 katı aşırı doza giriyo bu da çocukta ileri dönemlerde bazı hastalıklara sebep oluyo.Kaş yaparken göz çıkarmayın diyolar yani

7 test getirdim gelirken yanımda 3 ü bitti bile.Her güne 1 düşüyo aşağı yukarı.Belki pik gördüğüm gün 2 yaparım silikleştiğini görmek için.Geçen akşam bi gaza geldik eşim ters bi hareket yaptı kasıldım kaldım resmen o günden beri yapamıyoruz kasığım ağrıyo ama bu akşamdan itibaren acısa da yarılsa da yapıcam mecbur Bahaneyle ona da perhiz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…